Головна » Статті » Футбол » Футбол

Бюджет участі Бердичів: Прийди, проголосуй і підтримай реконструкцію стадіону "Шкіряник"

Наявність сучасного футбольного поля надає можливість молоді та дорослим вести здоровий спосіб життя та урізноманітнити своє дозвілля грою на великому футбольному полі. Але декілька років стадіон залишається у занедбаному стану без необхідного інвентарю. При цьому, глядачам залишається дивитися на футбольне гру з старих лавок, які давно варто замінити. Цим проектом передбачається облаштування сучасного футбольного стадіону, а саме облаштування трибуни загальною кількістю 40-45 місць та встановлення огорож навколо трибуни.

Реалізація проекту забезпечить: • розвиток футболу, фізичної культури та спорту серед дітей, молоді та дорослого покоління; • збільшення кількості населення, яке займатиметься футболом, фізичною культурою і спортом під час проведення активного дозвілля; • підвищення рівня залучення дітей, підлітків, молоді та дорослих до регулярних занять футболом; Це стане початком у реалізації більшого проекту створення сучасного спортивного комплексу. А це в майбутньому: поля для міні-футболу, тенісу, бадмінтону.

З 1 по 15 березня у приміщенні Бердичівського міськвиконкому відбувається голосування по Бюджету участі - 2018. Прийди і проголосуй за проект №32 (район 1), автора Мельника Юрія Сергійовича - «Облаштування футбольного стадіону “Шкіряник”.

Категорія: Футбол | Додав: fcbb (02-03-18)
Переглядів: 143 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
0
1  
Ідея гарна. Але в цьому ж районі міста є проект Тетяни Домбровської «Реконструкція огорожі стадіону “Шкіряник” вул. Шкіряників, 1 а. Аби не "розірвати" голоса здалося б одному з авторів зняти свій проект, тоді, можливо, щось би і вийшло. А так...
Амбіції, амбіції...  sad

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]