[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Форум » Форум » Перша ліга
Перша ліга
fcbbДата: П`ятниця, 06-06-14, 00:49 | Сообщение # 1
ADMIN
Группа: забезпечення
Сообщений: 138
Статус: Offline
У цій темі, все що стосується Чемпіонату Житомирщини серед команд Першої ліги
 
ДжонДата: Неділя, 15-06-14, 14:02 | Сообщение # 2
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Учорашні результати та актуальна турнірна таблиця: http://fcberdychiv.pp.net.ua/publ/46-1-0-190

 
ДжонДата: П`ятниця, 17-10-14, 09:51 | Сообщение # 3
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Маємо таке:
19-й тур першості Житомирської області з футболу:
*Починаючи з 19-го туру усі матчі першості будуть починатись о 15:00.
 ФК «Штурм» – ФК «Миропіль»
18.10.2014 с. Радовель Олевський р-н. 15:00
Головний арбітр – Панасюк Т. В.
v
Джерело: http://zhoff.com.ua/news....16-1669


 
ДжонДата: Середа, 29-10-14, 07:35 | Сообщение # 4
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Ще раз дещо про подвійні стандарти в роботі Ж-OFF. Зі "Штурма" за другу неявку в сезоні знято три очки:
http://zhoff.com.ua/news....27-1675
А скільки ж тоді очок мали б знімати з "Черняхова"? Виходить команда, що заздалегідь знялася зі змагань, знаходиться в більш привілейованому становищі, ніж команда, що як-не-як продовжує грати. wacko Ну не маячня, б... ! angry killed


 
ДжонДата: Неділя, 16-11-14, 15:15 | Сообщение # 5
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Підсумкова таблиця:
1. ФК «Залізничник» (Малин) +16=1-3, 56:20, 49
2. ФК «Бердичів-2» (Бердичів) +11=4-5, 36:20, 37
3. ФК «Авангард» (Довбиш) +11=3-6, 34:25, 36
4. ФК «Автомобіліст» (Стрибіж) +10=6-4, 37:34, 36
5. ФК «Зоря-Енергія» (Романів) +10=4-6, 47:25, 34
6. ФК «Миропіль» (Миропіль) +9=4-7, 32:22, 31
7. ФК «Титан» (Іршанськ) +4=8-8 21:26, 20
8. ФК «Баранівка» (Баранівка) +4=6-10, 26:52, 18
9. ФК «Пулини» (Червоноармійськ) +6=5-9, 27:37, 17*
10. ФК «Черняхів» (Черняхів) +5=2-13, 20:36, 17**
11. ФК «Штурм» (Олевськ) +2=1-17, 24:63, -2***
* За неявку в ХХІ (передостанньому) турі з ФК «Пулини» (Червоноармійськ) знято 6 очок (п. 11.5 Регламенту змагань).
** ФК «Черняхів» (Черняхів) знявся зі змагань після ХІІ туру. В матчах, що залишились, йому зараховано технічну поразку (0:3), а його суперникам - технічну перемогу (3:0) (п. 11.21 Регламенту змагань).
** За другу і третю неявки в першості з ФК «Штурм» (Олевськ) знято 9 очок (пп. 11.3, 11.5 Регламенту змагань).


 
ДжонДата: Понеділок, 06-07-15, 22:00 | Сообщение # 6
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Тишком-нишком, раптово, без будь-якого анонсу і оголошення результату на сайті федерації, 1 липня, виявляється, відбувся матч ІІ туру Першості, який було заплановано згідно календаря на резервний день 1 серпня wacko angry :
ФК Оріон - ФК Стоун 3:1.
killed


 
ДжонДата: Неділя, 15-11-15, 22:00 | Сообщение # 7
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
eek
Не чекав...
Перенесений матч 13 туру. 14.11.2015.
ФК "Баранівка" - ФК "Оріон" 2:2
===========================
Підсумкова таблиця першості Житомирської області з футболу 2015 р.:
1. ФК "Миропіль" (Миропіль) +11=3-4, 37:18, 36
2. ФК "Полісся" (Олевськ) +11=3-4, 40:23, 36
3. ФК "Автомобіліст" (Стрибіж) +10=3-5, 45:26, 33
4. ФК "Авангард" (Довбиш) +10=3-5, 38:20, 33
5. ФК "Полісся" (Городниця) +8=3-7, 48:45, 27
6. ФК "Оріон" (Нова Борова) +7=2-9, 25:32, 23
7. ФК "Спартак" (Володарськ-Волинський) +6=2-10, 27:40, 20
8. ФК "Баранівка" (Баранівка) +4=5-9, 19:35, 17
9. ФК "Зоря" (Врублівка) +5=1-12, 26:44, 16
10. ФК "Стоун" (Житомир) +4=3-11, 22:44, 15
===========================
І маємо таке:
http://fcmyropil.at.ua/news/djakuemo_druzi/2015-11-13-559
v
holiday


 
ДжонДата: Четвер, 26-11-15, 20:00 | Сообщение # 8
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Кращі бомбардири:
Рибальченко Юрій ФК Миропіль - 11 голів
Рудзінський Павло ФК Автомобіліст - 10 голів
Якубов Бахтієр ФК Полісся (Городниця) - 9 голів
Грибенюк Михайло, Ковтун Михайло (обидва - ФК Автомобіліст), Попович Віталій ФК Полісся (Олевськ) - 8 голів

ЛАУРЕАТИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ПЕРШОЇ ЛІГИ СЕЗОНУ 2015 РОКУ:
Кращий тренер: Дашковець Андрій ФК "Миропіль"
Кращий футболіст: Вердер Михайло ФК "Оріон"
Кращий бомбардир: Рибальченко Юрій ФК "Миропіль"
Кращий організатор: Недзельський Артем ФК "Стоун"

Джерело: http://vk.com/fc.avangard.novograd.volinskiy


 
ДжонДата: П`ятниця, 27-05-16, 09:00 | Сообщение # 9
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
І тур. 14-15.05
"Колос" - "Зоря" 5:3
"Керамік" - "Пулини" 0:1
"Авангард" - "Зоря-Енергія" 0:2

ІІ тур. 21-22.05
"Пулини" - "Автомобіліст" 2:2
"Зоря-Енергія" - "Колос" 1:1
"Зоря" - "Керамік" 2:2

1. "Колос" Іванків Андрушівський район +1=1-0, 6:4, 4
2. "Зоря-Енергія" Романів +1=1-0, 3:1, 4
3. "Пулини" Пулини +1=1-0, 3:2, 4
4. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +0=1-0, 2:2, 1
5. "Керамік" Баранівка +0=1-1, 2:3, 1
6. "Зоря" Врублівка Романівський район +0=1-1, 5:7, 1
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +0=0-1, 0:2, 0

ІІІ тур. 28-29.05
"Колос" - "Авангард"
"Автомобіліст" - "Зоря"
"Керамік" - "Зоря-Енергія"

===========================

Група Б (північна).
І тур. 14-15.05
"Ємільчине" - "Техліцей" 1:3
"Оріон" - "Європак" 1:1
"Будівельник" - "Вега" 2:0

ІІ тур. 21-22.05
"Техліцей" - "Оріон" 3:0
"Європак" - "Будівельник" 3:4
"Спартак" - "Ємільчине" - резервний день

1. "Техліцей" Черняхів +2=0-0, 6:1, 6
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +2=0-0, 6:3, 6
3. "Європак" Малин +0=1-1, 4:5, 1
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +0=1-1, 1:4, 1
5. "Спартак" Хорошів +0=0-0, 0:0, 0
6. "Ємільчине" Ємільчине +0=0-1, 1:3, 0
7. "Вега" Брусилів +0=0-1, 0:2, 0

ІІІ тур. 28-29.05
"Ємільчине" - "Будівельник"
"Спартак" - "Європак"
"Оріон" - "Вега"


 
ДжонДата: П`ятниця, 03-06-16, 00:00 | Сообщение # 10
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
ІІІ тур. 28-29.05
"Колос" - "Авангард" 4:0
"Автомобіліст" - "Зоря" 4:2
"Керамік" - "Зоря-Енергія" 2:0

1. "Колос" Іванків Андрушівський район +2=1-0, 10:4, 7
2. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +1=1-0, 6:4, 4
3. "Керамік" Баранівка +1=1-1, 4:3, 4
4. "Пулини" Пулини +1=1-0, 3:2, 4
5. "Зоря-Енергія" Романів +1=1-1, 3:3, 4
6. "Зоря" Врублівка Романівський район +0=1-2, 7:11, 1
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +0=0-2, 0:6, 0

ІІІ тур. 04-05.06
"Зоря-Енергія" - "Автомобіліст"
"Зоря" - "Пулини"
"Авангард" - "Керамік"

===========================

Група Б (північна).
ІІІ тур. 28-29.05
"Ємільчине" - "Будівельник" 2:1
"Спартак" - "Європак" 1:2
"Оріон" - "Вега" 3:0 (неявка)

1. "Техліцей" Черняхів +2=0-0, 6:1, 6
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +2=0-1, 7:5, 6
3. "Європак" Малин +1=1-1, 6:6, 4
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +1=1-1, 4:4, 4
5. "Ємільчине" Ємільчине +1=0-1, 3:4, 3
6. "Спартак" Хорошів +0=0-1, 1:2, 0
7. "Вега" Брусилів +0=0-2, 0:5, 0

ІІІ тур. 04-05.06
"Європак" - "Ємільчине"
"Вега" - "Техліцей"
"Будівельник" - "Спартак"


 
ДжонДата: Понеділок, 13-06-16, 14:00 | Сообщение # 11
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
ІV тур. 04-05.06
"Зоря-Енергія" - "Автомобіліст" 3:3
"Зоря" - "Пулини" 2:0
"Авангард" - "Керамік" 1:5

V тур. 11-12.06
"Автомобіліст" - "Авангард" 1:0
"Керамік" - "Колос" 2:1
"Пулини" - "Зоря-Енергія" 1:7

1. "Керамік" Баранівка +3=1-1, 11:5, 10
2. "Зоря-Енергія" Романів +2=2-1, 13:7, 8
3. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +2=2-0, 10:7, 8
4. "Колос" Іванків Андрушівський район +2=1-1, 11:6, 7
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +1=1-2, 9:11, 4
6. "Пулини" Пулини +1=1-2, 4:11, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +0=0-4, 1:12, 0

VІ тур. 18-19.06
"Колос" - "Автомобіліст"
"Зоря-Енергія" - "Зоря"
"Авангард" - "Пулини"

===========================

Група Б (північна).
ІV тур. 04-05.06
"Європак" - "Ємільчине" 1:0
"Вега" - "Техліцей" 0:0
"Будівельник" - "Спартак" 11:0

V тур. 11-12.06
"Техліцей" - "Будівельник" 2:0
"Ємільчине" - "Оріон" 1:2
"Вега" - "Спартак" 5:0 

1. "Техліцей" Черняхів +3=1-0, 8:1, 10
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +3=0-2, 18:7, 9
3. "Європак" Малин +2=1-1, 7:6, 7
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +2=1-1, 6:5, 7
5. "Вега" Брусилів +1=1-2, 5:5, 4
6. "Ємільчине" Ємільчине +1=0-3, 4:7, 3
7. "Спартак" Хорошів +0=0-3, 1:18, 0

VІ тур. 18-19.06
"Спартак" - "Техліцей"
"Оріон" - "Будівельник"
"Європак" - "Вега"


 
ДжонДата: Понеділок, 20-06-16, 16:00 | Сообщение # 12
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
VІ тур. 18-19.06
"Колос" - "Автомобіліст" 3:3
"Зоря-Енергія" - "Зоря" 6:1
"Авангард" - "Пулини" 1:0

1. "Зоря-Енергія" Романів +3=2-1, 19:8, 11
2. "Керамік" Баранівка +3=1-1, 11:5, 10
3. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +2=3-0, 13:10, 9
4. "Колос" Іванків Андрушівський район +2=2-1, 14:9, 8
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +1=1-3, 10:17, 4
6. "Пулини" Пулини +1=1-3, 4:12, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=0-4, 2:12, 3

VІІ тур. 02-03.07
"Пулини" - "Колос"
"Зоря" - "Авангард"
"Автомобіліст" - "Керамік"

===========================

Група Б (північна).
VІ тур. 18-19.06
"Спартак" - "Техліцей" 3:4
"Оріон" - "Будівельник" 2:3
"Європак" - "Вега" 0:2

1. "Техліцей" Черняхів +4=1-0, 12:4, 13
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +4=0-2, 21:9, 12
3. "Вега" Брусилів +2=1-2, 7:5, 7
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +2=1-2, 8:8, 7
5. "Європак" Малин +2=1-2, 7:8, 7
6. "Ємільчине" Ємільчине +1=0-3, 4:7, 3
7. "Спартак" Хорошів +0=0-4, 4:22, 0

Матч ІІ туру (резервний день) 25(26).06
"Спартак" - "Ємільчине"

VІІ тур. 02-03.07
"Техліцей" - "Європак"
"Вега" - "Ємільчине"
"Оріон" - "Спартак"


 
ДжонДата: Понеділок, 27-06-16, 08:00 | Сообщение # 13
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
1. "Зоря-Енергія" Романів +3=2-1, 19:8, 11
2. "Керамік" Баранівка +3=1-1, 11:5, 10
3. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +2=3-0, 13:10, 9
4. "Колос" Іванків Андрушівський район +2=2-1, 14:9, 8
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +1=1-3, 10:17, 4
6. "Пулини" Пулини +1=1-3, 4:12, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=0-4, 2:12, 3

VІІ тур. 02-03.07
"Пулини" - "Колос"
"Зоря" - "Авангард"
"Автомобіліст" - "Керамік"

===========================

Група Б (північна).
Матч ІІ туру (резервний день) 26.06 (Ємільчине)
"Спартак" - "Ємільчине" 0:3

1. "Техліцей" Черняхів +4=1-0, 12:4, 13
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +4=0-2, 21:9, 12
3. "Вега" Брусилів +2=1-2, 7:5, 7
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +2=1-2, 8:8, 7
5. "Європак" Малин +2=1-2, 7:8, 7
6. "Ємільчине" Ємільчине +2=0-3, 7:7, 6
7. "Спартак" Хорошів +0=0-5, 4:25, 0

VІІ тур. 02-03.07
"Техліцей" - "Європак"
"Вега" - "Ємільчине"
"Оріон" - "Спартак"


 
ДжонДата: Понеділок, 04-07-16, 16:00 | Сообщение # 14
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
VІІ тур. 02-03.07
"Пулини" - "Колос" 0:6
"Зоря" - "Авангард" 5:2
"Автомобіліст" - "Керамік" 2:1

1. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +3=3-0, 15:11, 12
2. "Колос" Іванків Андрушівський район +3=2-1, 20:9, 11
3. "Зоря-Енергія" Романів +3=2-1, 19:8, 11
4. "Керамік" Баранівка +3=1-2, 12:7, 10
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +2=1-3, 15:19, 7
6. "Пулини" Пулини +1=1-4, 4:18, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=0-5, 4:17, 3

VІІІ тур. 09-10.07
"Зоря" - "Колос"
"Зоря-Енергія" - "Авангард" 
"Пулини" - "Керамік"

===========================

Група Б (північна).
VІІ тур. 02-03.07
"Техліцей" - "Європак" 2:0
"Вега" - "Ємільчине" 2:0
"Оріон" - "Спартак" 4:0

1. "Техліцей" Черняхів +5=1-0, 14:4, 16
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +4=0-2, 21:9, 12
3. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +3=1-2, 12:8, 10
4. "Вега" Брусилів +3=1-2, 9:5, 10
5. "Європак" Малин +2=1-3, 7:10, 7
6. "Ємільчине" Ємільчине +2=0-4, 7:9, 6
7. "Спартак" Хорошів +0=0-6, 4:29, 0

VІІІ тур. 09.07
"Техліцей" - "Ємільчине"
"Європак" - "Оріон"
"Вега" - "Будівельник" (18.09)


 
ДжонДата: Неділя, 10-07-16, 20:00 | Сообщение # 15
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
VІІІ тур. 09.07
"Зоря" - "Колос" 2:4
"Зоря-Енергія" - "Авангард" 4:1
"Пулини" знялися зі змагань.

1. "Зоря-Енергія" Романів +4=2-1, 23:9, 14
2. "Колос" Іванків Андрушівський район +4=2-1, 24:11, 14
3. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +3=3-0, 15:11, 12
4. "Керамік" Баранівка +3=1-2, 12:7, 10
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +2=1-4, 17:23, 7
6. "Пулини" Пулини +1=1-4, 4:18, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=0-6, 5:21, 3

ІХ тур. 16-17.07
"Колос" - "Зоря-Енергія"
"Керамік" - "Зоря"

===========================

Група Б (північна).
VІІІ тур. 09.07
"Техліцей" - "Ємільчине" 3:0
"Європак" - "Оріон" (18.09)
"Вега" - "Будівельник" (18.09)

Х тур. 10.07
"Вега" - "Оріон" 2:0

1. "Техліцей" Черняхів +6=1-0, 17:4, 19
2. "Вега" Брусилів +4=1-2, 11:5, 13
3. "Будівельник" Гранітне Малинський район +4=0-2, 21:9, 12
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +3=1-3, 12:10, 10
5. "Європак" Малин +2=1-3, 7:10, 7
6. "Ємільчине" Ємільчине +2=0-5, 7:12, 6
7. "Спартак" Хорошів +0=0-6, 4:29, 0

ІХ тур. 16.07
"Оріон" - "Техліцей" 
"Будівельник" - "Європак" 
"Спартак" - "Ємільчине"


 
ДжонДата: Неділя, 17-07-16, 22:00 | Сообщение # 16
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
ІХ тур. 16-17.07
"Колос" - "Зоря-Енергія" 1:1
"Керамік" - "Зоря" 5:0

1. "Зоря-Енергія" Романів +4=3-1, 24:10, 15
2. "Колос" Іванків Андрушівський район +4=3-1, 25:12, 15
3. "Керамік" Баранівка +4=1-2, 17:7, 13
4. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +3=3-0, 15:11, 12
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +2=1-5, 17:28, 7
6. "Пулини" Пулини +1=1-4, 4:18, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=0-6, 5:21, 3

Х тур. 23-24.07
"Авангард" - "Колос"
"Зоря" - "Автомобіліст"
"Зоря-Енергія" - "Керамік"

===========================

Група Б (північна).
ІХ тур. 16.07
"Оріон" - "Техліцей" 3:0
"Будівельник" - "Європак" 4:1
"Спартак" - "Ємільчине" 2:2

1. "Техліцей" Черняхів +6=1-1, 17:7, 19
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +5=0-2, 25:10, 15
3. "Вега" Брусилів +4=1-2, 11:5, 13
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +4=1-3, 15:10, 13
5. "Ємільчине" Ємільчине +2=1-5, 9:14, 7
6. "Європак" Малин +2=1-4, 8:14, 7
7. "Спартак" Хорошів +0=1-6, 6:31, 1

Х тур. 23.07
"Будівельник" - "Ємільчине" 
"Європак" - "Спартак"


 
ДжонДата: Вівторок, 26-07-16, 22:00 | Сообщение # 17
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
Х тур. 23-24.07
"Авангард" - "Колос" 2:2
"Зоря" - "Автомобіліст" 0:2
"Зоря-Енергія" - "Керамік" 0:2

1. "Керамік" Баранівка +6=1-2, 22:7, 19
2. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +5=3-0, 20:11, 18
3. "Колос" Іванків Андрушівський район +4=4-1, 27:14, 16
4. "Зоря-Енергія" Романів +4=3-2, 24:12, 15
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +2=1-7, 17:30, 7
6. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=1-6, 7:23, 4
7. "Пулини" Пулини +1=1-6, 4:24, 4

ХІ тур. 30-31.07
"Автомобіліст" - "Зоря-Енергія"
"Керамік" - "Авангард"

===========================

Група Б (північна).
Х тур. 23.07
"Будівельник" - "Ємільчине" 3:2
"Європак" - "Спартак" 6:1

1. "Техліцей" Черняхів +6=1-1, 17:7, 19
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +6=0-2, 28:12, 18
3. "Вега" Брусилів +4=1-2, 11:5, 13
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +4=1-3, 15:10, 13
5. "Європак" Малин +3=1-4, 14:15, 10
6. "Ємільчине" Ємільчине +2=1-6, 11:17, 7
7. "Спартак" Хорошів +0=1-7, 7:37, 1

ХІ тур. 30-31.07
"Спартак" - "Будівельник"
"Техліцей" - "Вега"


 
ДжонДата: П`ятниця, 05-08-16, 00:00 | Сообщение # 18
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
ХІ тур. 30-31.07
"Автомобіліст" - "Зоря-Енергія" 2:0
"Керамік" - "Авангард" 3:2

1. "Керамік" Баранівка +7=1-2, 22:9, 22
2. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +6=3-0, 20:11, 21
3. "Колос" Іванків Андрушівський район +4=4-1, 27:14, 16
4. "Зоря-Енергія" Романів +4=3-3, 24:14, 15
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +3=1-6, 17:31, 10
6. "Пулини" Пулини +1=1-7, 4:18, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=1-7, 9:26, 4

ХІІ тур. 03-04.09
"Авангард" - "Автомобіліст"
"Колос" - "Керамік"

===========================

Група Б (північна).
ХІ тур. 31.07
"Техліцей" - "Вега" 1:2

1. "Техліцей" Черняхів +6=1-2, 18:9, 19
2. "Будівельник" Гранітне Малинський район +6=0-2, 28:12, 18
3. "Вега" Брусилів +5=1-2, 13:6, 16
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +4=1-3, 15:10, 13
5. "Європак" Малин +3=1-4, 14:15, 10
6. "Ємільчине" Ємільчине +2=1-6, 11:17, 7
7. "Спартак" Хорошів +0=1-7, 7:37, 1

ХІ тур. 27.08
"Спартак" - "Будівельник"

ХІІ тур. 03-04.09
"Будівельник" - "Техліцей"
"Оріон" - "Ємільчине"
"Спартак" - "Вега"


 
ДжонДата: Четвер, 08-09-16, 21:00 | Сообщение # 19
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
ХІІ тур. 03-04.09
"Авангард" - "Автомобіліст" 0:1
"Колос" - "Керамік" 1:2

1. "Керамік" Баранівка +8=1-2, 24:10, 25
2. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +7=3-0, 21:11, 24
3. "Зоря-Енергія" Романів +5=3-3, 24:14, 18
4. "Колос" Іванків Андрушівський район +4=4-2, 28:16, 16
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +3=1-6, 17:31, 10
6. "Пулини" Пулини +1=1-8, 4:18, 4
7. "Авангард" Довбиш Баранівський район +1=1-8, 9:27, 4

ХІІІ тур. 10.09
"Автомобіліст" - "Колос" 
"Зоря" - "Зоря-Енергія"

===========================

Група Б (північна).
ХІ тур. 27.08
"Ємільчине" - "Європак" 1:1
"Спартак" - "Будівельник" 1:2

ХІІ тур. 03-04.09
"Будівельник" - "Техліцей" 3:0
"Оріон" - "Ємільчине" 2:2
"Спартак" - "Вега" 1:4

1. "Будівельник" Гранітне Малинський район +8=0-2, 33:13, 24
2. "Вега" Брусилів +6=1-2, 17:7, 19
3. "Техліцей" Черняхів +6=1-3, 18:12, 19
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +4=2-3, 17:12, 14
5. "Європак" Малин +3=2-4, 15:16, 11
6. "Ємільчине" Ємільчине +2=3-6, 14:20, 9
7. "Спартак" Хорошів +0=1-9, 9:43, 1

ХІІІ тур. 10-11.09
"Техліцей" - "Спартак"
"Будівельник" - "Оріон"
"Вега" - "Європак"


 
ДжонДата: Понеділок, 12-09-16, 21:00 | Сообщение # 20
топ-мен
Группа: Модератори
Сообщений: 860
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2016 рік.

Група А (південна).
ХІІІ тур. 10.09
"Автомобіліст" - "Колос" 1:1

1. "Керамік" Баранівка +8=1-2, 24:10, 25
2. "Автомобіліст" Стрибіж Пулинський район +7=4-0, 22:12, 25
3. "Зоря-Енергія" Романів +5=3-3, 24:14, 18
4. "Колос" Іванків Андрушівський район +4=5-2, 29:17, 17
5. "Зоря" Врублівка Романівський район +3=1-6, 17:31, 10
6. "Авангард" Довбиш Баранівський район +2=1-8, 9:27, 7
7. "Пулини" Пулини +1=1-9, 4:18, 4

Резервний день. Матч ХІІІ туру. 17.09
"Зоря" - "Зоря-Енергія"

===========================

Група Б (північна).
ХІІІ тур. 10-11.09
"Техліцей" - "Спартак" 3:0
"Будівельник" - "Оріон" 5:1
"Вега" - "Європак" 3:0

1. "Будівельник" Гранітне Малинський район +9=0-2, 38:14, 27
2. "Вега" Брусилів +7=1-2, 20:7, 22
3. "Техліцей" Черняхів +7=1-3, 21:12, 22
4. "Оріон" Нова Борова Хорошівський район +4=2-4, 18:17, 14
5. "Європак" Малин +3=2-5, 15:19, 11
6. "Ємільчине" Ємільчине +2=3-6, 14:20, 9
7. "Спартак" Хорошів +0=1-10, 9:46, 1

Резервний день. Матчі VІІІ туру. 17-18.09
"Європак" - "Оріон"
"Вега" - "Будівельник"


 
Форум » Форум » Форум » Перша ліга
Сторінка 1 з 3123»
Пошук: