[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 11«12341011»
Форум » Форум » Форум » ФК Бердичів
ФК Бердичів
fanatDДата: Вівторок, 18-06-13, 15:15 | Сообщение # 1

В этой теме всё о ФК "Бердичів"

SvenGoranДата: Субота, 06-07-13, 22:17 | Сообщение # 21
користувач
Статус: Offline
Це вже просто смішно, "Керамік" (Баранівка) 2:3 ФК "Бердичів" - черговий етап "заговору" жидомасонів проти "мего команда" "Шкиряник" biggrin Був на грі, це полюбас злив, не може ФК ББ без своїх колишніх мего гравців перемагати, нє. biggrin

honourДата: Субота, 06-07-13, 22:28 | Сообщение # 22
гравець
"А чому ж Ви із піною у роті виправдовуєтеся?! :)))))))))" haha bye

SvenGoranДата: Субота, 06-07-13, 22:50 | Сообщение # 23
користувач
Та хто ж виправдовується?) Заговір був, є, і він успішно продовжується! Баранівчани з "Кераміку" настільки ненавидять недокоманду з шкірцеху що згодились безкоштовно злити нам матч biggrin Ті ж 3:2. Домовлялись з "Поліссям" та "Кераміком" в пакеті)
П.С. коментатор в будці стадіону в Баранівці смішний дядько. але приємно було чути що ФК Бердичів команда правонаступниця команди "Прогрес", інформацію про історію зустрічей, в фіналі Кубку області наприклад. Про Зєлєнцова старшого і т.п. Цікаво що він говорив про команду "Шкіряник", мабуть щось розказував про якість шкіри з шкір цеху)

ДжонДата: Субота, 06-07-13, 23:07 | Сообщение # 24
топ-мен
100 % заговор. Уся Житомирщина повстала проти бариг. Мої вітання п. Геннадію.
"Наступит день, и я скажу всё, что я думаю по этому поводу"/c/ Цитата з реклами 1992 р. персонально від мене для Андрія Романюка. kiss

BoberДата: Неділя, 07-07-13, 01:08 | Сообщение # 25
кузьмич
Радійте друзі дві перемоги одна здача, а інша так (не бачив) можливо й по ділу перемогли, але ж самі керівники команди кажуть що було місце заговору з Городницею...

SvenGoranДата: Неділя, 07-07-13, 01:20 | Сообщение # 26
користувач
І друга теж була здачою, по 500 грн на лапу гравцю Городниці по 300 - гравцю Баранівки, дяка богу Романів купувати не треба тому залишаться гроші купити місцеву недокоманду)
Нє ну це анекдот, це ті "керівники" які не знають як цьогоріч розігрується чемпіонат і щось там розказували про "заговор"?)

BoberДата: Неділя, 07-07-13, 01:34 | Сообщение # 27
кузьмич
Так це керівники ФК, я чітко сказав не бачив гри з "Кераміком" перемогли тей добре. Але з Городницею... Такий цирк давно не приїжав в Бердичів.
P.S. Усі футболісти спілкуються між собою....

SvenGoranДата: Неділя, 07-07-13, 11:43 | Сообщение # 28
користувач
Я вже втомився повторювати: все почалось з коментаря цього ж так званого "керівника", (який х.р ложив на команду, але не втім справа), чувак прийшов на футбол, йому здалось що перемога якась занадто легка і тут же народилась версія "жидомасонського заговору проти Шкіряника", нє ну в чувака серце болить за недокоманду, але хоча б з регламентом та турнірною ситуацією можна ж було ознайомитись? Щоб не осоромитись так wacko Далі: це й же "керівник" не говорив про те що йому щось відомо про "здачу", бо здається він взагалі "не в курсє", і всі свої здогадки побудував суто на враженнях від гри, гадаючи що там не дають пройти далі "Шкірянику" Тому дивно сприймати це як якийсь доказ.
Думки наближених до недокоманди, та тих, кого за них серце болить - нас не цікавлять. А також думки персональних фанів Лисюка. Особливо після розмов ДО матчу дербі, що Зєля просив щоб не накидали 5штук, та Мазур дав вказівку зіграти нічейку. Здається у вас якась панацея, чи просто в гнилої команди і оточення гниле.

Ще одне висловлювання типу "х.р" і може постраждати сайт. fanaD

Сообщение отредактировал SvenGoran - Неділя, 07-07-13, 12:16

honourДата: Неділя, 07-07-13, 15:41 | Сообщение # 29
гравець
Цитата (Джон)
Уся Житомирщина повстала проти бариг.
Проти яких бариг? Бо  вони є як у Шкірі, так у ФК? biggrin

ШкіряникДата: Неділя, 07-07-13, 22:31 | Сообщение # 30
кузьмич
ДЖОН "Наступит день, и я скажу всё, что я думаю по этому поводу"

Вот когда он наступит тогда и будешь говорить fudge hands ) А Сейчас я предлагаю просто ПоМолчать)))) blahblah bye

Сообщение отредактировал Шкіряник - Понеділок, 08-07-13, 12:25

голлДата: Вівторок, 09-07-13, 20:21 | Сообщение # 31
кузьмич
Смешные вы,ребята,мне нынче по барабану и "ФеКа" и Кожевник, читаю и смеюсь smile . А Крыця завёл собачку по кличке SvenGoran, а та гавкает:"не люблю кожевник, не люблю кожевник!" Прикол!

SvenGoranДата: Вівторок, 09-07-13, 21:20 | Сообщение # 32
користувач
голл, шановний, я так розумію особисті комплекси ви переводите на інших, адже я досить давно користуючись сайтом (до знищення його старого варіанту), чудово пам'ятаю, як ви, займались персональним захистом репутації однієї відомої футбольної сім'ї.  Так от мені цікавий навіть ваш досвід в гавканні, та відчуття в шкурі особистої "собачки". 
   Раніше я не брав активної участі в тому відомому вам "скандалі", тому що не мав повної інформації і поважаю професійний рівень колишнього тренера ФК, натомість не міг не довіряти людям яких я добре знаю, і в безкорисності яких впевнений, а от останні розмови зі сторони прихильників та гравців "Шкіряника" мене обурили, я намагався перевести розмову в дискусійну площину, але будь які розумні висновки просто ігноруються. Тому маю повне право на свою думку. А думка проста: представники шкіряників - провокатори та  балаболи. 

ДжонДата: Вівторок, 09-07-13, 22:06 | Сообщение # 33
топ-мен
+100!!!
Для небайдужих з приводу "настанет день и я скажу всё, что я думаю по этому поводу"/c/: те, що я наразі не відписую на сайті зовсім не означає, що я не поділяю думку SvenGoran'а і Криці. Повністю підтримую. Просто завдяки черговим "пакращенням" в країні я, навіть перебуваючи у відпусці, майже по 10 годин щодня проводжу за комп'ютером на роботі. І не на розважальних сайтах. Суботами пробиваю "виїзди". А все те негативне, що відбувається в футбольному житті міста і що безпосередньо пов'язано зі "шкіряником" в двох словах не виразиш. Але наслідки "пакращень", сподіваюсь, вже незабаром будуть подолані, крім того, настане перерва між колами, і все ж таки "настанет день и я скажу всё, что я думаю по этому поводу"/c/. bye

zelyaДата: Середа, 10-07-13, 05:48 | Сообщение # 34
кузьмич
я вам скажу так, хорошо что городе появилась вторая команда... И всеровно как она называется, это в первую очередь не конкуренция фк, а возможность ребятам играть в футбол в бердичеве на том же уровне что и фк.. Те ребята которые по разным причинам не смогли там играть( отношения с руководством так и атмосфера в команде, и совсем тут не играет как я знаю для большинство слово деньги).. почему тяжело Вам признать что это команда на данный момент сильнее фк, это не мое мнение, а мнение стадиона который был заполнен на этой игре-дерби....И говорить что кожевнику повезло это смешно, статистика игры говорит об этом( ударов створ ворот, владение мячем, да и самой игрой).... так что признайте это, и приходите болеть на стадион, это же тоже команда нашего Бердичева...))

КрицяДата: Понеділок, 15-07-13, 20:18 | Сообщение # 35
дружній моб
ФК "Бердичів" 3:2 Полісся
Склад ФКББ:
Кравчук, Киришун, Середюк (Шинкарук, 30 хв.), Шумило, Смірнов, Литвиновський, Зеленцов, Грошев, Гончарук (Черниш, 82 хв.), Креденцер (Подгорчук, 10 хв.), Орлюк (Катращук, 60 хв.)
Голи за ФКББ: Шумило, 10 хв. (з пенальті), Гончарук, 25 хв., Литвиновський, 33 хв.
Керамік 2:3 ФК "Бердичів"
Склад ФКББ: Кравчук (Панасюк), Шумило, Киришун, Данилевич, Середюк (Романов), Литвиновський, Грошев, Зеленцов, Гончарук, Орлюк (Черниш), Подгорчук (Катращук)
Голи за ФКББ: Гончарук, 15 хв., Литвиновський, 47, 52 хв.

Після Сказаного. голл, корчиш з себе вумного, а опускаєшся до таких образ. Ось яка вона - мораль неподвійна?

ДжонДата: Понеділок, 19-08-13, 00:18 | Сообщение # 36
топ-мен
17.08.2013. 18:00. Городниця. 120 гл.
"Полісся" - ФК "Бердичів" 3:0.
"Бердичів": Кравчук, Шумило, Киришун, Данилевич, Дейнега, Середюк (Корнисюк), Литвиновський (Подгорчук), Грошев (Черниш), Зеленцов (Нагорнюк), Гончарук, Креденцер (Смірнов).
Голи: Дейнега (50 хв., автогол), Школьний (68 хв.), Школьний (73 хв.).
Попередження: ? - Данилевич, Дейнега, Черниш.
Рахунок не по грі. Перший тайм - абсолютно рівна гра: два напівмоменти в Городниці і момент в Креденцера - матч пройшов за кілька сантиметрів біля штанги. Все зіпсував гол: після прострілу Кравчук не зафіксував м'яч, який потрапив в плече Дейнеги і від нього - у ворота. На 68-ій хвилині Ярослав не впорався з дальнім ударом Школьного під поперечину. Гру було зроблено. Третій матч забито після добивання: Я. Кравчук зміг відбити удар впритул, але матч потрапив до того ж Школьного, який розстріляв порожні ворота. Після цього ще один стовідсотковий момент не реалізувало "Полісся", а в останній п'ятихвилинці два супермоменти мали гравці "Бердичева": спочатку Нагорнюк після відмінної передачі Подгорчука зміг обробити м'яч, але з семи метрів пробив повз ворота, а через декілька хвилин у Черниша не вийшов удар з п'яти метрів. Сподобались Киришун і Середюк. Не все виходило в Данилевича, Литвиновського та Гончарука. Також слід відмітити адекватну роботу суддівської бригади. Як зазначив на післяматчевій прес-конференції biggrin головний тренер "Бердичева", він досконало вивчив гру "Полісся" і робив ставку на безгольову нічию. Від себе добавлю, що, в принципі, в першому таймі все виходило, але нашу гру зіпсував безглуздий гол. Не можу сказати, що ми заслуговували на нічию, але аж ніяк - на розгромну поразку.
P. S. "Шкіряник" віддав борг Баранівці за "договорняк" у першому етапі? biggrin

honourДата: Понеділок, 19-08-13, 22:20 | Сообщение # 37
гравець
Цитата (Джон)
P. S. "Шкіряник" віддав борг Баранівці за "договорняк" у першому етапі?
напевно дуже свербить
"шкіра"- без неї нікуди! 
biggrin

ДжонДата: Понеділок, 19-08-13, 23:18 | Сообщение # 38
топ-мен
Звісно свербить. Тим більше "Шкіряник" цього туру вчергове порадував вболівальників. В суботу він порадував вболівальників "Бердичева" та "Кераміка". wink biggrin

honourДата: Вівторок, 20-08-13, 21:24 | Сообщение # 39
гравець
Ну так ФК тими вихідними радості вболівальникам приніс теж вагон!? facepalm Як ми класно вболіваємо за Бердичів! shy blahblah

ДжонДата: Вівторок, 20-08-13, 21:41 | Сообщение # 40
топ-мен
"Сбор блатных и шайка нищих"/c/ має щось спільне з Бердичевом? eek biggrin wink

Форум » Форум » Форум » ФК Бердичів
Сторінка 2 з 11«12341011»
Пошук: