[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 111231011»
Форум » Форум » Форум » ФК Бердичів
ФК Бердичів
fanatDДата: Вівторок, 18-06-13, 15:15 | Сообщение # 1

В этой теме всё о ФК "Бердичів"

КрицяДата: Вівторок, 18-06-13, 21:44 | Сообщение # 2
дружній моб
Статус: Offline
ФК "Бердичів" 2:3 "Полісся"
Про гру Південно-Західна Трибуна:
http://sws.ucoz.com/news....16-149#
Бердичівські новини:
http://berdichivnews.com.ua/news....l-.html
Цікаво, чи "ВІК" був на грі. Щось поки "мовчать".

КрицяДата: Четвер, 20-06-13, 17:42 | Сообщение # 3
дружній моб
"Зоря-Енергія" 2:1 ФК "Бердичів"
Склад ФКББ: Ярослав Кравчук, Ігор Зеленцов, Ігор Шумило, Віталій Лобанчук (Павло Корнисюк), Андрій Смірнов, Володимир Креденцер, Андрій Черниш (Ярослав Романов), Вадим Шинкарук, Олександр Гончарук (Владислав Катращук), Сергій Литвиновський (Олексій Григорьєв), Ігор Середюк.
Гол за ФКББ: Павло Корнисюк.
ФК "Бердичів" 1:0 "Зоря-Енергія"
Склад ФКББ: Ярослав Кравчук, Ігор Середюк (Андрій Смірнов), Віталій Рафальський, Ігор Зеленцов, Роман Киришун, Андрій Черниш (Вадим Шинкарук) (Віталій Лобанчук), Олександр Грошев, Олександр Гончарук (Владислав Катращук), Ігор Шумило, Володимир Креденцер (К), Сергій Литвиновський.
Гол за ФКББ: Олександр Гончарчук.
"Авангард" 3:2 ФК "Бердичів"
Склад ФКББ: Ярослав Кравчук, Ігор Середюк, Ігор Зеленцов, Олексій Дейнега, Віталій Рафальський, Олександр Грошев (Віталій Лобанчук), Ігор Шумило, Сергій Данілевич, Олександр Гончарук (Владислав Катращук), Володимир Креденцер, Сергій Літвіновський (Денис Нагорнюк).
Голи за ФКББ: Володимир Креденцер; автогол ФК "Авангард".
"Тетерів" 3:4 ФК "Бердичів"
Склад ФКББ: Кравчук, Середюк (Смірнов; Лобанчук), Зеленцов, Киришун, Рафальський, Шумило, данилевич, Гончарук (Шинкарук), Грошев, Креденцер, Литвиновський (Нагорнюк).
Голи за ФКББ: Киришун, Креденцер, Литвиновський, Шумило, з пенальті.
ФК "Бердичів" 2:3 "Полісся"
Склад ФКББ: Кравчук, Зеленцов, Дейнега, Киришун, Середюк, Литвиновський, Гончарук (Шинкарук), Грошев (Черниш), Шумило, Креденцер, Орлюк.
Голи за ФКББ: Орлюк, Черниш.
Вилучення: Орлюк.

fanatDДата: Четвер, 20-06-13, 22:52 | Сообщение # 4

Насколько мне стало известно, в понедельник игры с Мирополем не будет, она будет 28 июня

fanatDДата: Субота, 22-06-13, 22:55 | Сообщение # 5

Полесье - ФК Бердичев 2-1
Гол: Автогол Полесье

КрицяДата: Понеділок, 24-06-13, 13:44 | Сообщение # 6
дружній моб
"Полісся" 2:1 ФК "Бердичів"
Склад ФКББ: Кравчук, Киришун, Дейнега (Черниш, 55 хв.), Рафальський (Катращук, 67 хв.), Середюк (Смірнов, 85 хв.), Литвиновський (Нагорнюк, 67 хв.), Шумило, Зеленцов, Грошев, Гончарук (Шинкарук, 30 хв.), Креденцер (Корнійчук, 80 хв.)
Гол за ФКББ: автогол, 35 хв.

КрицяДата: Неділя, 30-06-13, 02:25 | Сообщение # 7
дружній моб
ФК "Бердичів" 3:2 ФК "Миропіль"
Склад ФКББ: Кравчук, Киришун, Рафальський, Середюк, Литвиновський,
Шумило, Зеленцов, Грошев, Гончарук, Креденцер, Орлюк
На заміни виходили: Шинкарук, Черниш, Подгорчук
Голи за ФКББ: Рафальський, Орлюк, Шумило

КрицяДата: Середа, 03-07-13, 14:48 | Сообщение # 8
дружній моб
ФК "Бердичів" 0:1 "Шкіряник"
Склад ФКББ: Кравчук, Рафальський, Данилевич, Середюк, Шумило, Литвиновський, Зеленцов, Грошев, Гончарук, Креденцер, Орлюк
На заміни виходили: Шинкарук, Подгорчук, Смірнов
Вилучення: Данилевич

fanatDДата: Четвер, 04-07-13, 12:24 | Сообщение # 9

ФК Бердичев - Полесье 3-2

Відкриття «Центрального» стадіону: «Шкіряник» перемагає ФК «Бердичів»

голлДата: Четвер, 04-07-13, 23:05 | Сообщение # 10
кузьмич
Да... Хочу увидеть статью Крыци... Он ярый противник договорных матчей, или у него "двойные стандарты" на этот счёт? Саня Подгорчук всегда умел "договариваться". Во время игры полное спокойствие,знал -ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! А не счёт команд-однодневок, денежных мешков,чем плохо,что они есть? Чем больше команд-тем интереснее чемпионат, или нет?

fcmyropilДата: П`ятниця, 05-07-13, 00:17 | Сообщение # 11
кузьмич
ФК"Бердичів" теж команда не з бідних.  167.000 - це круто. Спокійно можна грати  у чемпіонаті області, ще й на аматори вистачить.

Сообщение отредактировал fcmyropil - П`ятниця, 05-07-13, 00:17

SvenGoranДата: П`ятниця, 05-07-13, 09:48 | Сообщение # 12
користувач
голл

Так це ти там в коментарях писав про великий заговір жидомасонів проти "Шкіряника"? biggrin Так ти чуть сплутав ситуацію. Я вже писав, що якби "Шкіряник" не забив ФКББ того дурного гола, то й після того матчу ходили б чутки про "договорняк") Тут дехто на повному серйозі вважає недокоманду прямо на голову вищою за ФК, від того й ці балачки схоже. Знав все буде добре? Після 3:1? biggrin

honourДата: П`ятниця, 05-07-13, 16:23 | Сообщение # 13
гравець
Цитата (SvenGoran)
Тут дехто на повному серйозі вважає недокоманду прямо на голову вищою за ФК,
тим жалюгідніше виглядає ФК, після поразки від тієї "недокоманди"! biggrin По підбору гравців
ця "недокоманда"  точно "на голову вища" за ФК, а скільки вона проіснує?.....поживемо-побачимо!
P.S. Голів дурних не буває! biggrin

SvenGoranДата: П`ятниця, 05-07-13, 22:43 | Сообщение # 14
користувач
Та я не кажу що у недокомандb погані гравці, набрали наших колишній за бабки тай один х.р скільки вони існують. Але навіщо? Для мене он наприклад Коростень принциповий суперник, але то команда, а різні Бараші і т.д. які маючи бабки наберуть чужих гравців та перемагають, а потім знову немає бабок - немає команди. Пшик.

honourДата: П`ятниця, 05-07-13, 23:08 | Сообщение # 15
гравець
А мені здається не за одні бабки хлопці опинилися в шкірянику! Будемо відверті - одним місця там не знайшлось, других навіть запрошували, але в людей на щастя є ще якісь життєві принципи! (я маю на увазі бердичівських хлопців)....Ще декілька перемог над ФК і вони будуть найпринциповішими суперниками!

SvenGoranДата: П`ятниця, 05-07-13, 23:25 | Сообщение # 16
користувач
honour
Ну ти й смішний biggrin Мабуть вони гратимуть за емблему недокоманди, хоча стоп - в недокоманди немає емблеми) Життєві принципи це грати там де більше платять?) Як мені відомо вони й самі наголошують що справа лише в грошах. А от на рахунок перемог - обійдешся.

Сообщение отредактировал SvenGoran - П`ятниця, 05-07-13, 23:30

honourДата: П`ятниця, 05-07-13, 23:46 | Сообщение # 17
гравець
Особисто знаю 4-х гравців які колись грали у ФК- у Шкірянику вони не раді грошей! dont
Цитата (SvenGoran)
Як мені відомо вони й самі наголошують що справа лише в грошах.
Інші напевно щось знають про гроші директора,тренера &company  і свій рівень( м'яко кажучи - не гірший за "ветеранів")
Цитата (SvenGoran)
А от на рахунок перемог - обійдешся.
Життя покаже! biggrin ....але коли бачу майже половину ФК з зайвою вагою shades -чомусь здається ще буде не одна перемога Шкіри у дербі!...головне щоб команда не зникла! dollar

голлДата: Субота, 06-07-13, 09:14 | Сообщение # 18
кузьмич
Прочитал статью Крыци. Эх, Крыця,Крыця... Я был на игре, всё видел, думал у тебя есть принципы, а нет...

fanatDДата: Субота, 06-07-13, 13:48 | Сообщение # 19

"Кожевник" закономерно победил ФК "Бердичев".

Просьба от fcbb общайтесь без нецензурных слов!

КрицяДата: Субота, 06-07-13, 14:42 | Сообщение # 20
дружній моб
fcmyropil
На скільки мені відомо, ці гроші приходять (чи значна їх частина) в кінці року. Коли змагання вже закінчилися. Хто зараз має справу з казначейськими платежами, знає, що пакращувачі від уряду блокують всі виплати, навіть, якщо на них є розпорядження. Пакращують інфляцію грошовим голодом. Я особисто чекаю один платіж вже травень, червень, липень. Тому в повній мірі розраховувати на ті гроші не можна. Тому і черга грати у ФК не стоїть.
fanatD
Дуже слушне зауваження. Донесіть це до деяких представників шкіряника.
голл
Ворушите старе? Ну, я не хотів дорікати тою грою. Самі почали. Тоді порівнюйте.
ФК "Бараші" 0:0 ФК "Бердичів". Дві з трьох команд, які потенційно боролись (могли боротися) за чемпіонство того року. Гра в центрі поля. Гості цей центр не можуть перейти, а господарі, які до цієї зустрічі забивали вдома в середньому понад 3 м'ячі, не можуть завдати жодного вартісного удару. І так триває 3/4 гри, поки на пустому місці Амбалу не дають червону картку... Найбільше вбила відповідь, що яка різниця як, головне другі. Далі читайте Джона, він знав більше подробиць, я ж просто втратив день: http://sws.ucoz.com/news....-13-129
ФК "Бердичів" 3:2 "Полісся". На початку гри виносять основного нападника з поля. Гра на зустрічних курсах. Гості не все забивають? Так вони і в Городниці в Кубку в пусті ворота не попадали. ФК виглядає краще? Так в тій же Городниці ми були кращими в першому таймі і вигравали. Другий тайм. Майже ті самі швидкості. Литва  закинув м`ячика за комірець воротарю, тільки той опустився не в сітку, а на сітку. А Кравчуку доводиться не раз кидатися на м'яч і витягувати його. Тому не раз його прізвище лунало над стадіоном. Тільки в другому таймі всі свистки були на користь однієї команди. Атаки нашої молоді безпідставно спиняють, а гостям дозволяється все. І забити з положення, хоча боковий його фіксував. І ліві штрафні перед нашими очима ставлять. І гравців гостей, які матюкаються на полі, суддя тільки ручками заспокоює замість дати кілька карток.

Відчуваєте ритм? Відчуваєте різницю? І Ви досі будете писати про подвійну мораль, про відсутність принципів? Читайте коментарі Свена до звіту. Дуже влучно сказано: http://sws.ucoz.com/news....omments

Поки я бачу тільки заздрість суперників. Підстав думати інакше про цю гру я не маю.

Форум » Форум » Форум » ФК Бердичів
Сторінка 1 з 111231011»
Пошук: