[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 7«1234567»
Форум » Форум » Форум » Анонси та Результати ігор (у цій темі всі анонси подій)
Анонси та Результати ігор
ДжонДата: Неділя, 10-11-13, 23:52 | Сообщение # 61
топ-мен
Статус: Offline
shock
І додати немає що...
respect

honourДата: Неділя, 10-11-13, 23:54 | Сообщение # 62
гравець
SvenGoran, пропускаючи увесь "пісочок" повз, зупинюсь на:                                                                                      1.
Цитата
фани требували від керівництва
 ну якщо завжди слухати фанів, то керівництво потрібно?чи може керівництво потрібне, щоб керувати?                         2.
Цитата SvenGoran ()
на увазі Зєлю, амбала, Креденцера
список далеко не повний, амбала та Креденцера я на увазі не мав!                                                                                3.
Цитата SvenGoran ()
не поїхали обидва легіонери через початок турніру з міні футболу
навіщо запрошувати таких легіонерів?(до керівництва)                                                                                                 4.
Цитата SvenGoran ()
а наступний сезон команду саме на базі цієї молоді.
без грошей будуть грати тільки молоді!(сезон або два, якщо шкіра не перекупить wink !) , до речі не здивуюсь, якщо ветерани, які підуть в наступному сезоні опиняться у нью-городниці чи... shock шкірі(якщо вона ще буде biggrin ! )                 5.
Цитата SvenGoran ()
не останні люди в нашому обласному футболі
чим воно вимірюється? в нас таких набереться немало!?                                                                                                6. Коли Лисюку молодшому буде більше 40-ка - повірте мені він напевно буде грати тільки за ФК, чи Ігор Шумило все життя грав у Бердичеві? коли вибирати - першість області та  можливість пограти на вищому рівні, довго думати не треба, чи не так?..чи ви рахуєте якщо буде пропозиція, любому гравцю ФК "піти в профі" він відмовиться?                                                                                                                                                      ....на останнє    -5 чи 6 місце чому ?...Хто винен?
...Висновки?..Зміни?...Далі?....                                                   п.м.                                               
Цитата SvenGoran ()
Так от роблячи примітивні висновки
отож і я кажу, якісь вони в тебе.... bye

GRADДата: Понеділок, 11-11-13, 00:03 | Сообщение # 63
кузьмич
SvenGoran що тут скажеш,щоб виправдатись потрібно все більше слів. Я, не виправдовуюсь, 11-1 сором від якого важко відмитись, історія це запам"ятає і нагадає нам це нераз. Але
то було по грі. Про те здача за бабки- то є ГАНЬБА. Соромно перед своїми фанами в першу чергу. А ти взагалі .удак, коли завзято виправдовуєшся за репутацію самої чесної і простої команди. Розписав здачу від А до Я. Перед ким виправдовуєшся? Почитай звіт SWS.
Прийми дійсність "любий" друже. Чи може ти в ній брав участь.

GRADДата: Понеділок, 11-11-13, 00:20 | Сообщение # 64
кузьмич
[quote=Джон;9461]І додати немає що...
respect [/quote]
Джоне, йди напийся. Твої кумири зганьбили чесне ім"я ФКо. Така дійсність. На вас забили.
Так буває. І цей факт також увійде в історію. Область маленька, скрізь є вуха.

SvenGoranДата: Понеділок, 11-11-13, 00:31 | Сообщение # 65
користувач
honour, пишеш як людині, а воно пропустить "через пісочок" видьоргне парочку фраз і зробить якісь висновки)
1) Керівництво і команда цінять своїх фанів, що доводили не раз. А не як "Авангард" посилають свого єдиного виїздюка куди подалі. Так от, цінять фанів - цінять їхню думку, адже шлях розвитку команди очевидний і фанам і керівництву - молодь. Ми просили раніше починати випускати молодь (збільшувати їх кількість), але це сталось лише з часом. Що ти находиш негативного в цьому -  мені незрозуміло.
2) Ну так напиши список! Якщо не амбал і Креденцер то хто? Конкретизуй.
3) Прекрасні легіонери, особливо Литва. А те що чемпіонат розтягнувся то накладка, і я вже говорив тобі що якщо це тобі видається дивним то ти нічого не петраєш в обласному футболі, наприклад "Керамік" Баранівка кожного разу набирає інших легіонерів. "Шкіряник" теж не одним складом грає. А Литва з Киришуном відіграли практично весь чемпіонат.
4) В тому й справа що якщо "Шкіра" не зніметься, багато понтів, і що навиході в "суперклуба"? Обійшли ФК по забитим/пропущенним? А молодь нехай грає, он Гончарук і Середюк хлопці на рівні, без зайвої скромності скажу що ці двоє як мінімум не гірші за будь кого з тієї "легендарної" команди Лисюка. До речі ти серйозно вважаєш що та команда досі б грала "на халяву" якби залишився Л.?
5) Мені байдуже де після 40ка гратиме Антон, я маю на увазі що коли він грав за ФК "в баті", то відверто відбував номер, не вважаю це нормальним. Ну Шумило як мінімум не після 40ка грав у нас)
6) Ти б за "Шкіряник" переживав і їх результат. Далі команда буде омолоджуватись, будуть грати свої і я підтримуватиму команду незважаючи на результат, тому що якби запропонували для ФК за рахунок коштів набрати легіонерів і в стилі  Барашів чи Городниці взяти чемпіонство - то воно мені нафік не потрібне.

Сообщение отредактировал SvenGoran - Понеділок, 11-11-13, 00:46

SvenGoranДата: Понеділок, 11-11-13, 00:45 | Сообщение # 66
користувач
GRAD, вибач що я *удак розписав тобі все з А до Я. Так от скажу коротко: 11надцять п'яних Джонів без фінансової мотивації не пропустять більше 10 голів за матч) Звісно я прийму як дійсність, тільки мені дико цікаво хто ж "здав"? lol Наші? Та ні вони мовчать бо то вже (за думкою фанів "Шкіряника") не вперше, а вони як партизани мовчать) Зєля провів підготовку. Чи може той єдиний баранівець в складі "Кераміка"? Чи ти свічку тримав? Ні реально нащо писати якісь текти з аналізом. Продовжуєш клеїти дурня? Особливо мене потішила озвучена тобою сума в 4 тисячі гривень, я так розумію ти щоб довго не вигадувати взяв з розрахунків 1000грн за гол? Поздоровляю - "Авангард" поповнив бюджет на солідні 10 тисяч гривень, ото хлопці якщо продаються то продаються) А наші молоді ще зелені, 96рік все таки, могли ж по штукі на брати заробити)

honourДата: Понеділок, 11-11-13, 00:50 | Сообщение # 67
гравець
Цитата SvenGoran ()
цінять їхню думку, адже шлях розвитку команди очевидний
Цитата SvenGoran ()
то відверто відбував номер,
Цитата SvenGoran ()
Ну Шумило як мінімум не після 40ка грав у нас)
Цитата SvenGoran ()
Ти б за "Шкіряник" переживав і їх результат
Цитата SvenGoran ()
Далі команда буде омолоджуватись, будуть грати свої
СВЯТА НАЇВНІСТЬ!!! lol УСПІХІВ!..... Як каже криця-для тих хто в танку-я не вболівальник шкіри!

GRADДата: Понеділок, 11-11-13, 00:52 | Сообщение # 68
кузьмич
[quote=SvenGoran;9466] Особливо мене потішила озвучена тобою сума в 4 тисячі гривень, я так розумію ти щоб довго не вигадувати взяв з розрахунків 1000грн за гол?[/quote]
Відвертий цирк,купи квиток bye bye

fanatDДата: Понеділок, 11-11-13, 01:27 | Сообщение # 69

У меня тоже есть инсайдерская информация, что ФК Бердичева здал игру в Барановку, как-то странно, что Зеленцов, Шумыло и Креденцер вообще не играли, а в следующей игре в Володарск-Волынске, снова молодёжь в запасе, а ветераны не поле. Как-то очень-странно. За Киришуна и Литвиновского - понятно, они играют на Украину за "ИнВеб", а область и Украина - это разные вещи, поэтому тут никаких вопросов. Но скажу, что я точно не могу утверждать, что здавали игру, потому что я игру не видел и за руку никого не ловил.

Когда узнал как Городница и Авангард сыграли, был в лёгком шоке, конечно. Тоже счёт похож на сдачу, хотя по моей инфе, обе команды "на ножах" между собой. Поэтому, что я точно не могу утверждать, что здавали игру, потому что я игру не видел и за руку никого не ловил.

Есть, также инсайдерская информация, что вратарь "Кожевника" Зорник сдал игру проти Городницы, своему учителю Подраному, потому что реально три гола в игре, это чистые "ляпы" вратаря. Но, что я точно не могу утверждать, что здавали игру, потому что я игру не видел и за руку никого не ловил.

Насчёт, Антона Лысюка, ребята, что вы городите, любой футболист, если есть возможность подписать профессиональный контракт, подпишет его и правильно сделает. Потому что, не у всех в карьере есть такая возможность. А Антон большой профессионал, отличный человек и классный футболист.

КрицяДата: Понеділок, 11-11-13, 10:12 | Сообщение # 70
дружній моб
А в мене є надзвичайно секретна інсайдерська інформація, що ті, хто усьо просрав, переводять стрілки на ФК.

Одні ледь не повторили рекорд "Меблібуду" проти "Хіммашу" (2006, 2:15).

Інші вгатили не одну сотню тисяч в пурхалку, що набрала стільки ж пунктів, як і ФК, що грав за честь свою і міста.

Найкращий захист, то напад, себто перевести стрілки. Хай собі бісяться. Чим більше вони бісяться, тим впевненіше ми крокуємо. Ля рєвєдєрє!

SvenGoranДата: Понеділок, 11-11-13, 11:09 | Сообщение # 71
користувач
honour, ти взагалі не вболівальник, ти довбень. Намагатись вести серйозну розмову з тобою безперспективно, дитячий садочок їй богу. 
fanatD, і наскільки цінною може бути інформація від людини, яка змінювала прогнози по завершенню матчів? facepalm
GRAD, отож бо цирк, дуже ти мене повеселив своїми наїздами wink

honourДата: Понеділок, 11-11-13, 12:09 | Сообщение # 72
гравець
цікаво скільки буде терпіти адмін хама SvenGoran?...з його присутністю сайт дійсно нагадує розважально-цирковий!

honourДата: Понеділок, 11-11-13, 12:25 | Сообщение # 73
гравець
Криця, в тому і питання-КУДИ КРОКУЄТЕ? ...згадайте останній сезон коли у ФК не було розборок, скандалів, коли їм "хтось" не заважав?...кожного сезону, дійсно, на щось або когось можна перевести стрілки-то керівництво краде, то головний не то каже, то вихованці тікають!..а може пора не шукати причини на стороні, а вимагати від хваленого керівництва результату з відповідними висновками-не виконав завдання, звільни місце! або ж не ставити завдань які не реально досягти!...на всяк випадок-я не вболівальник шкіри:D!

fcbbДата: Понеділок, 11-11-13, 15:10 | Сообщение # 74
ADMIN
Користувач SvenGoran у коментарі
Цитата SvenGoran ()
honour, ти взагалі не вболівальник, ти довбень.
порушив правило сайту - Образа іншого користувача. Дискваліфікований на 15 днів. Користувач SvenGoran має право на апеляцію на fcberdychiv@meta.ua

Шановні користувачі! Слідкуйте за своїми розмовами і не ображайте інших користувачів.

КрицяДата: Понеділок, 11-11-13, 18:08 | Сообщение # 75
дружній моб
fcbb, якщо не матимеш власної клепки, то все життя будеш на побігеньках. honour і GRAD вже давно награли на дискваліфікацію.
honour, так ось звідки галас? Ви хочете зміну тренера, то так би зразу і сказали, а то вигадуєте небилиці. До речі, це не до мене. Пораджу: пишіть, звертайтеся до ради засновників ФК. Це в їх компетенції. Мої статистичні підсумки виступів ФК "Бердичів" і, гадаю, розлога стаття від Джона буде згодом. Але розчарую Вас: вимагати відставки Зеленцова за 5-6 місце я не буду. Принаймні, він зважає на фанів, бився за результат і дав змогу розкритися кільком хлопцям, яких уже, ходять чутки, хочуть одягнути у шкіру. А решта - компетенція засновників.
Щодо того, що Ви називаєте "скандалами", то ФК "Бердичів", мабуть, найбільш відкритий клуб в області в плані доступу до інформації, обговорення подій і намагання вболівальників впливати на його рішення, долю. Тобто справді народна команда бердичівлян. Тому й існує з 1995 й до сьогодні ФК "Бердичів", а не "Лідер", СК "Бердичів", "Пивзавод" чи "Прогрес-Ветеран", а будь-яка невдача одразу відбивається на керівництві.
Тому з приводу скандальності, вважаю, помиляєтеся.
2012 рік відіграли спокійно. Було непорозуміння між Зеленцовим і Майклом. визнаним згодом "Найкращим гравцем ФК "Бердичів" у 2012 році". Але це не завадило потім Ігорю розрахуватися із Майклом і навіть домовлятися про його нагородження. Футбол - емоції. В свій час Лисюк мав стільки "непорозумінь", що не було кого на заміну випускати.
А 2013 джерело скандалів - шкіряник. До чого тут ФК? ФК грають, як можуть, не знімаються, ігри не переносять, нікого не переманюють, безпідставно язиками не ляпяють і з заявками в листопаді не бігають. А те, що Ви не вболівальник шкіряника, то це і так видно. Але можете ще раз нагадати.

fcbbДата: Понеділок, 11-11-13, 18:40 | Сообщение # 76
ADMIN
Цитата Криця ()
fcbb, якщо не матимеш власної клепки, то все життя будеш на побігеньках. honour і GRAD вже давно награли на дискваліфікацію
Користувач Криця, прошу вас також без образ. Від honour прямих образ не бачив, від GRAD також, хоча вони під наглядом.

Я взагалі не хочу нічого коментувати. Ніякі чутки, звинувачення та інше.

honourДата: Понеділок, 11-11-13, 21:49 | Сообщение # 77
гравець
Криця, був іншої думки про Вас....ну що ж, займайтесь далі похвальбою себе та  керівництва!...я не хочу зміни тренера - хотілось би послідовних дій, відкритості та чіткої програми на декілька сезонів, а не шараханій зі сторони в сторону!...ви що дійсно думаєте, що керівництво звернуло би увагу на ваші вимоги?..невже не зрозуміло, що вже в декількох випадках ви (фанати) були просто знаряддям в чужих "брудних" руках?...Буду припиняти цю дискусію, аби не підвищувати, і так високу, температуру на сайті..............іноді корисно поглянути на ситуацію зі сторони!

fcbbДата: Вівторок, 12-11-13, 00:31 | Сообщение # 78
ADMIN
ЖОФФ

Згідно, цього повідомлення, все-ж таки ФК "Бердичів" не була зарахована технічна перемога, у грі яка не відбулась 24 серпня проти Шкіряника.

fcbbДата: Субота, 19-04-14, 13:24 | Сообщение # 79
ADMIN
ФК "Бердичів-2" - "Нива" Попільня
19 квітня 2014 року. Субота
Стадіон "Шкіряник"
Початок гри о 17.00

ДжонДата: Неділя, 20-04-14, 00:14 | Сообщение # 80
топ-мен
ФК "Бердичів-2" - ФК "Макарівка" Попільнянський район 1:2.
Детальніше тут: http://sws.ucoz.com/
До написаного можна додати лише те, що після фінального свистка наша команда майже усім складом подякувала фанам з S.W.S. за ту незначну підтримку, яка описана в звіті.  ok yes
Решта результатів тут: http://fcmyropil.at.ua/load....1-0-204

Форум » Форум » Форум » Анонси та Результати ігор (у цій темі всі анонси подій)
Сторінка 4 з 7«1234567»
Пошук: