[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 7«1234567»
Форум » Форум » Форум » Анонси та Результати ігор (у цій темі всі анонси подій)
Анонси та Результати ігор
КрицяДата: Неділя, 03-11-13, 20:18 | Сообщение # 41
дружній моб
Статус: Offline
GRAD, так! 1:11 ! Так попадають лише колгоспники ! biggrin

GRADДата: Вівторок, 05-11-13, 19:41 | Сообщение # 42
кузьмич
[quote=Криця;9434]GRAD, так! 1:11 ! Так попадають лише колгоспники ! [/quote]
Ти краще поясни як Кераміку попали 0-4. Є інфа про здачу гри.Ось де колгосп.
А 11- 1- це зміна тренера.

honourДата: Вівторок, 05-11-13, 21:10 | Сообщение # 43
гравець
Цитата GRAD ()
Є інфа про здачу гри.
..з цього моменту бажано більш конкретніше !

КрицяДата: Середа, 06-11-13, 11:39 | Сообщение # 44
дружній моб
GRADbiggrin то ти вже про всіх розповідай! Не тримай у собі.
Полісся "здало" СК "Коростеню", бо все-одно Городниці "торба" - останній рік виступають.
шкіряник у перерві купив черняхівців, і Руден "здав" гру у другій половині зустрічі.
"Спартак" взагалі не ставить турнірної мети, тому "продається" усім.

Тут, в Бердичеві, теж страждають деякі на маразм. Бачу заразне.

ДжонДата: Середа, 06-11-13, 12:26 | Сообщение # 45
топ-мен
2 honour: та не хвилюйся ти так, примарилось людині. smile Чого тільки після стресу не буває... cool Не шукай кицьку в темній кімнаті. wink
2 GRAD: ти подивись на склад нашої команди в Баранівці (мій попередній пост в темі ФК "Бердичів"; коли ж ще награвати молодь, якщо турнірні завдання відсутні?) і уяви, який рахунок був би, якби в Баранівку приїхав "Звягель" (ой, "Авангард"... biggrin ) 96-им роком? Мабуть, 1:11? lol І гнати після такого результату теба не тренера, а увесь склад команди. prof І ще. Подумай добре: кого ти захищаєш? wink blahblah

honourДата: Середа, 06-11-13, 13:38 | Сообщение # 46
гравець
Цитата Криця ()
Тут, в Бердичеві, теж страждають деякі на маразм. Бачу заразне.
напевно ця зараза прилипла, коли дехто їздив..... з Лисюком на виїзд!?:D

КрицяДата: Середа, 06-11-13, 20:23 | Сообщение # 47
дружній моб
honour, для тих, хто в танку, читаємо ще раз:
http://sws.ucoz.com/news....13-129.
Ворушіть, ворушіть. Особисто мені закарбувався вислів "яка різниця - як?".

honourДата: Середа, 06-11-13, 21:36 | Сообщение # 48
гравець
Цитата Криця ()
honour, для тих, хто в танку, читаємо ще раз: http://sws.ucoz.com/news....13-129. Ворушіть, ворушіть. Особисто мені закарбувався вислів "яка різниця - як?".
А чого така буйна реакція? biggrin ...на "злодії " шапка горить? biggrin ...то хто страдає на маразм? :fool:...просто було цікаво знати- чи GRAD blahblah , чи дійсно щось знає?...шановний, нервові клітини не відновлюються! wink

КрицяДата: Середа, 06-11-13, 22:34 | Сообщение # 49
дружній моб
honour
Цитата honour ()
на "злодії " шапка горить?
ото ж й воно...

GRADДата: Четвер, 07-11-13, 20:23 | Сообщение # 50
кузьмич
[quote=Джон;9441]2 GRAD: ти подивись на склад нашої команди в Баранівці (мій попередній пост в темі ФК "Бердичів"; коли ж ще награвати молодь, якщо турнірні завдання відсутні?)[/quote]
[quote=honour;9447]:fool:...просто було цікаво знати- чи GRAD blahblah , чи дійсно щось знає?[/quote]
Джон, турнірні задачі вирішував Керамік заохотивши ФКо сумою близькою до 4000 т.грн.

honourДата: Четвер, 07-11-13, 21:10 | Сообщение # 51
гравець
Цитата GRAD ()
Джон, турнірні задачі вирішував Керамік заохотивши ФКо сумою близькою до 4000 т.грн.
...продовження маразму shades чи shock ....хотілось би почути  відповідь - для тих хто в танках biggrin !...до речі в останньому турі шкіра приймає лідера, якому треба вигравати-можливі варіанти? dollar shutup suspect

SvenGoranДата: П`ятниця, 08-11-13, 10:58 | Сообщение # 52
користувач
GRADhonour, один ідіот - сила, два то вже рушійна сила!
Особисто я рекомендую перейменувати сайт на футбольно/розважальний) 
0:4 граючи молоддю то злив, а 1:11 це зміна тренера) Та щоб ви його перед кожним туром змінювали))) 
П.С. думаю Зєлі пора вже тарифи піднімати)

honourДата: П`ятниця, 08-11-13, 23:51 | Сообщение # 53
гравець
Цитата SvenGoran ()
GRAD, honour, один ідіот - сила, два то вже рушійна сила!
Шановний підбирай слова!...це з твоєю присутністю на сайте, вірніше з твоїм рівнем інтелекту цей сайт стає розважальним!

GRADДата: Субота, 09-11-13, 12:45 | Сообщение # 54
кузьмич
Три повідомлення і вже "инакомыслящий". Потрібно змінювати деякі стереотипи.
Особливо порадував звіт про виїзд в Баранівку на http://sws.ucoz.com/.

SvenGoranДата: Субота, 09-11-13, 23:51 | Сообщение # 55
користувач
honour, не розумію де, дав тобі привіт оцінювати мій інтелект wacko А ось ти привід дав, як шістка, роздуваючи чиїсь безглузді звинувачення. Нова тема взагалі не витримує жодного серйозного відношення, якийсь недоумок після вльоту свого "Авангарду" з знущальним рахунком 1:11, заявляє про злив ФКББ. Це мабуть така тактика, відволікти від зливу своєї команди відвертою маячнею. Тому що я дуже сумніваюсь, що зібравши одинадцять випадкових зустрічних, враховуючи дітей і вагітних, можна зіграти гірше lol Навіть "Спартак" В-В не пропускав більше шести (до речі Авангарду вони трошку кинули таки), хлопцям зранку корів подоїти треба, потім випасти і ще встигають у футбола грати, так тут питання вони селюки чи ви? Так от вернемось до 1-11 з Полісся. Добре відомо, що їх вели на чемпіонство, а це один з методів для отримання різниці. 
GRAD, я б після 1-11, та 1:3 з ФКББ не вилазив би на божий світ від сорому, а ти ще й щось пробуєш іронізувати.

fcbbДата: Неділя, 10-11-13, 01:57 | Сообщение # 56
ADMIN
«Шкіряник» (Бердичів) – «Полісся» (Городниця) 0-3
"Спартак" (Володарськ-Волинський) – ФК «Бердичів» 0-4
"Руден" (Черняхів) – СК «Коростень»  1-3
"Авангард" (Новоград-Волинський) – "Керамік" (Баранівка) 4-1
«Титан» (Іршанськ) – «Тетерів» (Чуднів) 2-0

Прохання до всіх користувачів сайту, спілкуйтесь без образ. Бо будуть вживані санкції.

Victor77Дата: Неділя, 10-11-13, 10:01 | Сообщение # 57
користувач
"Зоря-Енергія" (Романів) - «Штурм» (Олевськ) 4:1

GRADДата: Неділя, 10-11-13, 12:16 | Сообщение # 58
кузьмич
"шановний" SvenGoran, я бачу що мої повідомлення тебе особисто зачепили. Навіть розщедрився на десяток слів. Ти їх ретельніше підбирай. Розумію що неприємно коли про твоїх кумирів звучить подібна інформація.Ти ж навіть в думках таке не допускаєш. А тут виходить що твої, як казав Джон, "прості хлопці" продали гру. Який удар по репутації.Але така дійсність. Зкиньтесь там їм чи що.

honourДата: Неділя, 10-11-13, 16:25 | Сообщение # 59
гравець
"SvenGoran  : 1.  привіт   haha ти мені не давав, а привід оцінити рівень твого інтелекту- "Прохання до всіх користувачів сайту, спілкуйтесь без образ"- його навіть адмін оцінив!                                                                        2.
Цитата honour ()
..з цього моменту бажано більш конкретніше !
..це що роздмухування безглуздих звинувачень? fool ..чи може намагання отримання конкретної відповіді-підтвердження або спростування інформації про здачу гри!                                                                                                                  3.це більш до 1 пункту-"ідіот","шістка","недоумок"-як раз добре оцінює рівень твого інтелекту, чи може брак освіти, а скоріш всього рівень виховання!:D
Криця , я так розумію, що    
Цитата
"яка різниця - як?"
було для когось гарним приводом для зміни тренера, а саме смішне, що задати  питання  про заходи для досягнення мети теперішньому тренеру і...відповідь на 99,9% була б такою ж :D, тільки не треба лицемірства, що це не так!...і розділення Бердичівського футболу, як раз з цього і почалося- і грали б вихованці ДЮСШ у ФК........потрібно було просто  пристроїти "кума, брата, свата"-а тут така фраза головного....так що як не прикро це визнавати-маєте, те що маєте!!!(Це все було написано без сарказму і іронії!!!)

Сообщение отредактировал honour - Неділя, 10-11-13, 16:37

SvenGoranДата: Неділя, 10-11-13, 21:51 | Сообщение # 60
користувач
honour, не потрібно бути занадто розумним аби не реагувати на відверту брехню з боку новоградця. Які в нього можуть бути факти чи підтвердження? Думай головою. ФК зіграв з Кераміком молоддю і програв 0:4, чому молоддю? Давно відомо що: 1) фани требували від керівництва частіше залучати молодь, 2) в Баранівку не поїхали обидва легіонери через початок турніру з міні футболу (про що Джон писав до матчу).  3) Також по різним причинам не було ще декількох "старих" ( сподіваюсь ви не станете говорити дурню типу, що така ситуація не типова для чемпіонату області) 4) керівництво обіцяє   на наступний сезон команду саме на базі цієї молоді. Висновок: цілком виправдане рішення керівництва обкатати молодь, тому й не знайшлося місця саме тим кумам братам про яких ви говорите)
Ліричний відступ: наскільки я розумію кумами та братами ви маєте на увазі Зєлю, амбала, Креденцера, і тут мені зовсім смішно, я чемпіонатом області цікавлюсь далеко не останні кілька років і саме ці особистості були найяскравішими в нашій історії. Креденцер взагалі по суті тягнув всю ту "команду Лисюка", амбал там теж грав, ну  і не варто нагадувати що амбал і зєля не останні люди в нашому обласному футболі, це вам не Лисюк молодший, який, якщо добре не заплатять, лише відбиває номер відновлюючись від травм і шукаючи нову карагандинську команду. 
 Так от вернімося до суті: молодь програли в гостях 0:4, а "основа" дома поступилась 2:5, Керамік не мав шансів боротися за 1 чи 2 місце, а щоб втратити третє йому потрібно було програти і ФК і "Авангарду", особливо смішно програти команді якій забивають по два десятки голів) Так от роблячи примітивні висновки можна засумніватись в доцільності "договірного" матчу, а особливо в якійсь інформації від новоградця. А якщо вам так важко провести аналіз то я був цілком правий в своїх словах, які вас так обурили. Інтелект до речі не вимірюється відсутністю лайливих слів, от Маруся з кугутинців зовсім не лається, але тупа що доска)  Не змушуйте що вас теж мати подібні підозри)
П.С. що ти за дика людина, що граматична помилка в інтернеті тебе так дивує? 
GRAD, слова мої тобі не сподобались але ти їх успішно проігнорив) Так от я ще раз запевняю що "Авангард" в домашньому матчі з "Полісся" не просто продав 3 очки, адже Полісся й так могло б перемогти. "Авангард" отримав за кожен пропущений гол, тут і чуток не потрібно все як на долоні, навіть наші ЗМІ розібрались. Ще раз: навіть вбогий "Спартак" не пропускав більше шести. 11 голів пропустити це треба допомагати суперникам забити) 
П.С. доводь що це не так, мені байдуже, адже якщо ви не здали матч то ви найу*бішніша команда за всю історію чемпіонату Житомирської області. Вітаю.

Форум » Форум » Форум » Анонси та Результати ігор (у цій темі всі анонси подій)
Сторінка 3 з 7«1234567»
Пошук: