[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 5«12345»
Форум » Форум » Форум » Чемпіонат Житомирщини (ігри, результати, обговорення)
Чемпіонат Житомирщини
ДжонДата: Понеділок, 28-10-13, 11:11 | Сообщение # 61
топ-мен
Статус: Offline
"Руден" - "Полісся" 1:2
"Керамік" - "Спартак" 3:0
Наразі четверті. happy

ДжонДата: Середа, 30-10-13, 22:42 | Сообщение # 62
топ-мен
Сьогодні. Пропущений матч VIII туру. "Полісся" - "Авангард" 11:1. eek shock

КрицяДата: Четвер, 31-10-13, 14:11 | Сообщение # 63
дружній моб
"Авангард" був на стільки пригнічений поразкою від ФК "Бердичів", що й зовсім здався майжечемпіону. biggrin

SvenGoranДата: Четвер, 31-10-13, 15:30 | Сообщение # 64
користувач
Треба вигравати в Баранівки і будемо четвертими wink

КрицяДата: Четвер, 31-10-13, 18:33 | Сообщение # 65
дружній моб
Так, як для них "вікно" заявок ніколи не зачиняється, killed то важко передбачити, яким вони складом гратимуть. Треба налаштовуватися по-справжньому, як на одного з лідерів цього Чемпіонату.
І головне, не пропустити на початку гри. Чи мо' пропустити?.. На фарт. biggrin

ДжонДата: П`ятниця, 01-11-13, 17:36 | Сообщение # 66
топ-мен
http://berdichivnews.com.ua/news....si.html

GRADДата: Субота, 02-11-13, 22:56 | Сообщение # 67
кузьмич
[quote=Джон;9429]http://berdichivnews.com.ua/news....si.html [/quote]
Hазва матеріалу - цілковитий абсурд. Авангард - Полісся - це команди, які ненавидять одна-одну.І суперництво триває не лише на футбольному полі. Так, результат приголомшливий але закономірний. І як наслідок- відставка головного тренера. Доречі матч обслуговував кум тренера Полісся.

Сообщение отредактировал GRAD - Субота, 02-11-13, 22:57

ДжонДата: Четвер, 19-06-14, 19:31 | Сообщение # 68
топ-мен
За інформацією, отриманою з вельми достовірних джерел, чемпіонат області поповнився шостою (!!!) командою. З Коростеня (?????). Цього week-end'a стартуємо...  cry killed killed killed

ДжонДата: Субота, 30-08-14, 11:26 | Сообщение # 69
топ-мен
eek
ФК «Полісся» (Городниця) знімається з розіграшу Чемпіонату Житомирської області з футболу.
Джерело: http://zhoff.com.ua/news....29-1616
Цікаво, де тепер опинятися наші "шкіряники"? biggrin

ДжонДата: Неділя, 21-09-14, 09:15 | Сообщение # 70
топ-мен
СК "Коростень" - "Локомотив" Коростень 2:2.

121212Дата: Понеділок, 29-09-14, 19:12 | Сообщение # 71
кузьмич
Локомотив - ФК Бердичів 2:0
Легіон - СК Коростень 0:4

Коростень - футбольна столиця Житомирщини

ДжонДата: Субота, 04-10-14, 19:24 | Сообщение # 72
топ-мен
Легіон vs лайно 4:0
Сосітє х@й, п@дєраcти!
Адмін, спробуй зітри! killed

GRADДата: Понеділок, 06-10-14, 16:35 | Сообщение # 73
кузьмич
Що Джоне боляче вдарило по амбіціям. А пригадуєш "Керамік" (Баранівка) - ФК "Бердичів" 4:0. На відміну від цієї гри , твою команду ніхто так не ображав. По-перше: Авангард чемпіонат провів маючи на кожну гру у запасі 1, максимум -2 заміни. В Житомирі вона була 1, окрім того, перед матчем холуї федерації не допустили до гри Єлісєєва (начебто через перебір ж/к) і грали без замін. По-друге: Авангард провів чемпіонат не маючи головного тренера, проте спромігся на срібло. По-третє: Вась-Вась до ФК "Авангард" немає ніякого відношення і тим більше впливу на команду. По-четверте: Авангард програв заслужено і по грі. По-п"яте: Я поважаю ФК і його фанів і розумію ваші емоції і розчарування з приводу можливої бронзи. Але проблеми потрібно шукати всередині ФК а не на стороні. Це чимось нагадує вчорашні соплі цигана. P.S. Я не хочу конфліктувати, голови мають бути холодними (не ті наразі часи), вибачся і я вважатиму конфлікт вичерпаним.

ДжонДата: Вівторок, 07-10-14, 11:20 | Сообщение # 74
топ-мен
Приємно, що хоч когось щось в обласному футболі ще турбує. Бо думав, що з такою "блискучою" роботою хведерації вже давно всім все по х... .
Так от, мій скромний пост адресовано не лише гравцям "авангарду" (може серед них є й порядні люди, але після минулорічних 1:11 і теперішніх 0:4 виникають сумніви), а й казлам з обласної нєдохведерації і останної футбольної команди з обласного центру (може й там є порядні? wacko ). Тоді нехай хтось з "легіона" розкаже мені, що ж завадило їм зіграти матч з "авангардом" у встановлені календарем терміни? Може хтось із хведерації пояснить мені, чому порушено норми діючого регламенту, коли пропущені матчі мають відбутись за ДВА тури до завершення чемпіонату? Нехай повідають мені, на якій підставі включено до вищої ліги "легіон" і "Локомотив"? І невже рівень актуального віце-чемпіона настільки відрізняється від рівня чемпіона (0:4 і 4:0 з різницею в тиждень з тим же суперником)?
Так, погоджуюсь, цьогоріч наша команда особливо не радує, але долю останнього місця хотілося б вирішити на футбольному полі, а не за лаштунками (якщо глянути в турнірну таблицю, то стане зрозуміло, що "бронза" нам вже давно не світить wink ). Не вдалося...  killed Хоча, що таке останнє місце серед такої кількості команд, коли діючий чемпіон не в змозі зіграти навіть п'ять матчів в чемпіонаті? Скоро з таким керівництвом в обласному футболі звання чемпіона розігруватиметься двома командами: хтось буде чемпіоном, а хтось займе останнє місце... cry
Погоджуюсь, конфлікти наразі не на часі, але вибачатися не збираюсь, бо не відчуваю провини. Хоча ні, якщо й справді рівень "авангарда" в порівнянні з "Коростенем" настільки низький (це може підтвердитись вже наступної суботи, якщо Новоград програє принаймні 0:7), то доведеться вибачитися перед гравцями і вболівальниками "авангарду". Але аж ніяк не перед представниками обласного центру... killed

GRADДата: Неділя, 12-10-14, 11:59 | Сообщение # 75
кузьмич
[quote=Джон;9706]Погоджуюсь, конфлікти наразі не на часі, але вибачатися не збираюсь, бо не відчуваю провини. Хоча ні, якщо й справді рівень "авангарда" в порівнянні з "Коростенем" настільки низький (це може підтвердитись вже наступної суботи, якщо Новоград програє принаймні 0:7), то доведеться вибачитися перед гравцями і вболівальниками "авангарду". Але аж ніяк не перед представниками обласного центру...
[/quote]
Прийдеться тебе розчарувати. Авангард в останньому турі обіграв вдома Коростень 1-0. Грали як завжди без замін. В свою чергу хочу привітати ФК Бердичів з першою і єдиною перемогою в чемпіонаті. Хоч якось порадували вболівальників за провальний сезон. Я на відміну від тебе не звинувачую твій фк у тому що вони двічі програли Коростеню і тим самим унеможливили нам задачу здобути чемпіонство. Ти вирішив проігнорувати мою пропозицію. Ну що ж- твоє право. Після всіх сказаних слів на цьому сайті і навіть видалених на іншому сайті роблю висновок що ти просто і є те саме лайно яким так щедро розкидаєшся. Запевняю тебе , що в області не було заколоту опустити твій ФК. Він це зробив сам своєю ж грою. Так що в причинах розбирайся сам у своєму ж лайні. А ми святкуємо срібло, здобуте без замін, нормального фінансування і головного тренера. Вибач але ти не залишив мені вибору.

ДжонДата: Вівторок, 14-10-14, 00:00 | Сообщение # 76
топ-мен
Розчарувати? Ні, суботні результати лише підтвердили мою тезу, що "авангард" є тією командою в області, з якою найлегше домовитись про потрібний результат (ще раз нагадаю про 1:11 і 0:4). Виявляється слабкий срібний призер може виграти в чемпіона, а крайня команда чемпіонату - в мєгосильного "легіона". Тепер будь-яка здравомисляча людина сама може зробити висновки з приводу результату матчу "легіон" - "авангард".
Зауваження щодо наших програшів Коростеню взагалі виглядає маячнею. Так, програли обидва рази закономірно, а ти не забув скільки очок ми відібрали в мєго"авангарда"? biggrin happy
Я ніколи не писав про заколот проти "Бердичева". В себе розберемося самі. Мені глибоко по х..., яке ж підсумкове місце займе Новоград, і, тим більше, "легіон". Мене цікавить місце "Бердичева". Я, як і інші представники S. W. S., впродовж усього сезону толерантно ставився до команд-суперниць і їх вболівальників, не критикував суддівство (до речі, найгіршим за сезон для нас воно було в суботньому матчі з "легіоном" у виконанні бердичівлянина (!) А. Лукашенка), але коли для однієї команди, беззаперечно і неприкрито наближеної до голови Ж-OFF, з грубим порушенням регламенту створюються умови для уникнення останнього місця, а друга, як остання хвойда, "лягає" під неї, то стримуватися в емоціях і мовчати я не можу і не буду! killed Все потрібно вирішувати на футбольному полі в чесній боротьбі, а не поза ним!
Втім, вважаю невеликою трагедією зайняти останнє місце за додатковими показниками в такому суперчемпіонаті з такою "неймовірною" кількістю команд. В деяких матчах склад ФК "Бердичів" на 50-70% формувався з гравців '95-'97 р. н., тому ми маємо перспективу, ви ж з "договорняками" і з сріблом, здобутим "без замін, нормального фінансування і головного тренера"/с/, прямуєте в нікуди. Забув, як в Новограді тривалий час не було команди навіть в першості області? fudge
Маю честь.

GRADДата: Вівторок, 14-10-14, 14:17 | Сообщение # 77
кузьмич
У тебе друже дуже багата уява, яка переростає в маніакальну. Постійно ввижаються якись бездоказові здачі ігор. Взяв приплутав ВВГ до Авангарда. Команда напротязі 3-х років ніяких контактів з ним не має. На відміну від тебе, я знаю більше стосовно здачі гри твоїм ФК у Баранівці у 2013 р. Навіть конкретна сума 3000 грн. Баранівчани боролись за призові місця, до речі як раз з нами. Стосовно кепкування, що ми так довго не грали в ЧО, то пусте. У нас підійшло гарне покоління , яке виграло в 2010 ЧО і стало віце-чемпіоном фінальної частини ЧА. Окрім того ми постійно бачили ігри ЧА і КА. Щодо перспективи, тут можу теж посперечатись. У нас підростає нове покоління. Шкода що в цьому сезоні керівництво йому не дало шансу. Ото ж непотрібно звинувачувати когось не знаючи ситуації у самій команді. Авангард провів дуже непростий сезон. На жилах витягнув матч з Поліссям (яке недограло) а результат анулювали, миром розійшовся у двобої з бердичівлянами, розібрався з Локомотивом , з Коростенем і Легіоном (доречі судді також також чудили) поділив очки. У кожної команди бувають злети і падіння, невдалі і яскраві матчі. Але бачити у всьому зраду і підступність - це хвороблива форма. Перенос матчу з Легіоном ініціював Авангард через брак людей на ту гру. Але твоя версія унікальна. У переносі все набагато простіше ніж ти собі це уявляєш. Після твоїх слів Джоне на цьому сайті, на Звягелі, на SWSі , я мав би бути більш розлючений у своїх коментарях стосовно тебе і твоєї команди, проте я тверезо оцінюю ситуацію і не перебільшую. Прислухайся. І не повторюй того що ти навиказував. Повір, якби у наведених результатах ФК Авангард був би хоч невеликий натяк на здачу, я б тобі не відповідав і за команду не вболівав. Більше на цю тему розповсюджуватись не буду. Або зрозумієш booze або fool

ДжонДата: Четвер, 16-10-14, 09:00 | Сообщение # 78
топ-мен
GRAD пише: "Перенос матчу з Легіоном ініціював Авангард через брак людей на ту гру."/с/, що не завадило "авангарду" в ЦЕЙ же день обіграти "Локомотив" - 6:3. wacko
Не переконав. Тому і інші факти наведені в твоєму пості - сумнівні. hello
P. S. На SWS за весь час його існування не написав жодної літери. wink

ДжонДата: Неділя, 16-11-14, 15:30 | Сообщение # 79
топ-мен
Підсумкова таблиця:
1. СК «Коростень» (Коростень) +6=1-1, 18:5, 19
2. ФК «Авангард» (Новоград-Волинський) +4=2-2, 15:13, 14
3. ФК «Локомотив» (Коростень) +2=2-4, 12:17, 8
4. СК «Легіон» (Житомир) +2=1-5, 11:17, 7
5. ФК «Бердичів» (Бердичів) +1=4-3, 9:13, 7
* ФК «Полісся» (Городниця) знявся зі змагань після ІV туру. Результати матчів за його участю анульовано (п. 11.21 Регламенту змагань).

ДжонДата: Середа, 01-04-15, 22:00 | Сообщение # 80
топ-мен
Поступово вимальовуються учасники цьогорічного чемпіонату області. За деякою інформацією, у вищій лізі гратимуть СК "Коростень", "Авангард" Новоград-Волинський, "Локомотив" Коростень, ФК "Бердичів", "Залізничник" Малинський район, "Пулини" Червоноармійськ crazy та "Фортуна" Андрушівка killed . Участь "Авангарда" Довбиш і ФК "Миропіль" у "вишці" розцінюється як 50/50. Якщо останні дві команди не гратимуть в чемпіонаті, тоді вони майже стовідсотково змагатимуться в першості, де ситуація з учасниками наразі набагато складніша. З великою долею імовірності можна стверджувати лише про участь в ній "Зорі-Енергії" Романів та ФК "Ємільчине". За деяких умов гратиме "Автомобіліст" Стрибіж. Складно вирішується питання участі в першості у ФК "Баранівка".
Отже, поки маємо максимум 7-8 команд у чемпіонаті та 4-5 у першості... cry

Форум » Форум » Форум » Чемпіонат Житомирщини (ігри, результати, обговорення)
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук: