[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 5«12345»
Форум » Форум » Форум » Чемпіонат Житомирщини (ігри, результати, обговорення)
Чемпіонат Житомирщини
honourДата: Субота, 15-06-13, 23:13 | Сообщение # 21
гравець
Статус: Offline
Цитата (Криця)
Але грати в клубі - це завжди було питання ПРЕСТИЖУ, ніж доходу і "пітанія".
Напевно не треба так категорично!...Часи коли грали за декілька команд одночасно давно минули?

hell_boyДата: Неділя, 16-06-13, 10:31 | Сообщение # 22
кузьмич
криця!  в пи......у  твой престиж.... hands мне надо кушать !!! за что я буду кушать???? ЗА ПРЕСТИЖ???.. или за 40 грн ПИТАНИЯ????..... hello

zelyaДата: Неділя, 16-06-13, 10:38 | Сообщение # 23
кузьмич
шкиряник это не та команда где можно заработать, там атмосфера в команде-колективе, позволяет играть в тот футбол в который ребята умеют...

zelyaДата: Неділя, 16-06-13, 11:35 | Сообщение # 24
кузьмич
зачем удалять тут сообщение..??!! или правде тут не место..???!))))

fanatDДата: Неділя, 16-06-13, 12:33 | Сообщение # 25

ФК Бердичев - Полесье 2-3
Голы(Б): Артём Орлюк, Андрей Черныш
Удаление: Артём Орлюк (Б)

fanatDДата: Неділя, 16-06-13, 12:58 | Сообщение # 26

Уже нет престижа, уже есть футбол+деньги. Посмотрим сколько продержится "Кожевник", если сейчас уже пошли в ход большие финансовые средства, приглашение Антона Лысюка, Андрея Романюка и Дмитрия Вакулы тому подтверждение.  Очень это напоминает Баранова и Арсенал biggrin angry Но время покажет, что будет с "Кожевником". Если "Бердичев" обыграет "Кожевник" в дерби, мне кажется что "Кожевника" может не стать.

За уточнённой информацией от представителя "Кожевника", Игорь Леонидович Лысюк пока не тренер команды.

honourДата: Неділя, 16-06-13, 18:35 | Сообщение # 27
гравець
Цитата (fanatD)
Очень это напоминает Баранова и Арсенал Но время покажет, что будет с "Кожевником". Если "Бердичев" обыграет "Кожевник" в дерби, мне кажется что "Кожевника" может не стать.
.....Так само можна сказати-якщо Шкіряник виграє у фк Бердичів, то нарешті у мера відкриються очі- навіщо такий фк Бердичів?Навіщо було робити якісь спец. клас, а потім "розгоняти" перспективну молодь, яка вже на той час показувала  результат?

fanatDДата: Понеділок, 17-06-13, 11:47 | Сообщение # 28

Цитата (honour)
.....Так само можна сказати-якщо Шкіряник виграє у фк Бердичів, то нарешті у мера відкриються очі- навіщо такий фк Бердичів?Навіщо було робити якісь спец. клас, а потім "розгоняти" перспективну молодь, яка вже на той час показувала результат?
Тут с вами не могу не согласится. Нужны уже перемены.

hell_boyДата: Понеділок, 24-06-13, 09:16 | Сообщение # 29
кузьмич
Мне твой престиж... честно говоря в Кармане не шелестит..... за какой ..... я буду одеваться и кормить себя.... а если появится семья???? ты дальше????

КрицяДата: Понеділок, 24-06-13, 14:03 | Сообщение # 30
дружній моб
В Бердичеві мало хто одним футболом заробляє на життя. У нас не професійний, а любительський рівень. Коли вдень працюють і навчаються, а увечері тренуються і грають. Для гравця, який пройшов міську футбольну школу - ДЮСШ, чи міський футбольний клуб існує лише одна команда у місті - "БЕРДИЧІВ". А далі Бердичева можете грати, де заманеться. Хай баранови, кущаки створюють свої футбольні школи і виховують собі гравців. А не крадуть готових, вирощених в тому числі і за податки бердичівлян.
Але вислів "престиж честно говоря в Кармане не шелестит" вартує, аби стати крилатим. Престиж і честь, мабуть, важкоосяжні речі. Дивись маму рідну ненароком не продай. арсенали згинули, і шкіряники знову стануть м'ясокомбінатами в кращому випадку. А ФК існуватиме, доки працюватиме ДЮСШ.
А я ще з Джоном не погоджувався, тепер підтримую на всі 100%: А Я НЕ ЛЮБЛЮ ШКІРЯНИК! Я НЕ ЛЮБЛЮ ШКІРЯНИК! smile

hell_boyДата: Вівторок, 25-06-13, 13:37 | Сообщение # 31
кузьмич
ты родителей сюда не  впутывай!  !!!!! А Я НЕ ЛЮБЛЮ ШКІРЯНИК! Я НЕ ЛЮБЛЮ ШКІРЯНИК!!!НЕ ЛЮБИ!!! мне от этого хуже не будет..... если не будет ШКІРЯНИКа я себе думаю найду команда про престижней чем ФК БЕРДИЧЕВ!!!! biggrin

honourДата: Вівторок, 25-06-13, 22:52 | Сообщение # 32
гравець
Цитата (Криця)
Для гравця, який пройшов міську футбольну школу - ДЮСШ, чи міський футбольний клуб існує лише одна команда у місті - "БЕРДИЧІВ".
Цікава думка!.....Обов'язково порахую скільки вихованців ДЮСШ м.Бердичева буде в дербі в командах Шкіряника та ФК.....Але щось дуже великий відтік молодих Бердичівських футболістів з ФК, нікому так не здається?....Любити-не любити......, але якщо Шкіряник буде показувати ГРУ бердичівськими футболістами, то люди будуть вболівати за них!....Здається для любої Бердичівської команди на першому місці має бути вихід СВОЇХ футболістів до професійного рівня....... поки не зроблять професійного клубу в самому Бердичеві!

КрицяДата: Середа, 26-06-13, 22:45 | Сообщение # 33
дружній моб
Можете вже рахувати. Склад ФК "Бердичів" - у вільному доступі.

То не "цікава думка", а принципи, з якими мають зростати юні гравці ФК, бо старшим і колишнім, бачу, вони до сраки.

Та є люди, для яких ім'я команди - не пусте місце. В професійному футболі є Мілевський і Лукас, які люблять себе і гроші, і гниють у дублі, останній у дублі двох команд. А є Михалик, який прийшов на гру "Динамо-2", пропрощався з фанами і пообіцяв їм у жодному випадку не переходити в донецький "Шахтар" і київський "Арсенал". Але в нас любительський рівень: нема контракту - нема навіть докорів сумління.

honourДата: Середа, 26-06-13, 23:15 | Сообщение # 34
гравець
Цитата (Криця)
То не "цікава думка", а принципи, з якими мають зростати юні гравці ФК, бо старшим і колишнім, бачу, вони до сраки.
biggrin їм як раз допомагають зростати "старші та колишні"!....легше напевно зробити "ображеними" своїх вихованців та набрати заїжджих "зірок", яким до спини Бердичівський футбол!....тім хто пішов з ФК, що краще їздити по Казятинам? ....ще раз повторюю-якщо шкіряник зможе показувати пристойну гру бердичівськими футболістами люди будуть вболівати за тих де грають СВОЇ-незалежно як команда називається -ФК чи шкіряник!

SvenGoranДата: Четвер, 27-06-13, 15:53 | Сообщение # 35
користувач
[quote=honour]....ще раз повторюю-якщо шкіряник зможе показувати пристойну гру бердичівськими футболістами люди будуть вболівати за тих де грають СВОЇ-незалежно як команда називається -ФК чи шкіряник![/quote]

Ха. Які такі "люди"? Ті два десятка що випадком забрели на шкіряник стедіум?) Ну і нехай "вболівають", можуть навіть почати гучніше лузкати сємки та сьорбати пиво. Колись такі ж самі їздили в Скраглівку на мєстний суперклуб. І так, до-речі, чому ж тоді виходячи з тих самих міркувань не вболівати за кожного суперника місцевої команди якщо той "красиво грає та виграє", так же зручніше, завжди добрий настрій.
Отож, головний месидж: "Ні проституції в футболі" biggrin

Сообщение отредактировал SvenGoran - Четвер, 27-06-13, 15:54

hell_boyДата: Четвер, 27-06-13, 20:08 | Сообщение # 36
кузьмич
а не лучше как Джон НАПи.....тся... и гоп компания booze ... и бегать к Подраному ВЫе..... и в раздевалке к Шуме ВЫё.....ся?????    ты считаешь это лучше????

тогда лучше пусть 2 десятка ходит на шк1ряник...... чем быть таким ....фэээээээ

honourДата: Четвер, 27-06-13, 23:54 | Сообщение # 37
гравець
SvenGoranSvenGoran
Цитата (SvenGoran)
Отож, головний месидж: "Ні проституції в футболі"
Яка проституція? До чого тут ця дискусія? Ви за ФК Бердичів? Та я не против!  тільки...1.Сайт називається "Бердичів футбольний", а не фк бердичів!...2.Команда ФК  яка існує вже біля десятка років не має ніякого плану розвитку-кидається з одної сторони в іншу...3. навіть грає постійно у формі, кольори якої постійно міняються, та тільки не свої клубні...4.майже постійно або в команді, або біля неї виникають скандали devil (то корупція, то невиплати, то тренерська чехарда і т.і.)...5. простежується тенденція -чомусь ніяк в команді не можуть заграти молоді бердичівські футболісти, але постійно в основі куми,свати, брати і т.д....6.для чого запрошувати гравців з інших міст-може для бердичівського футболу краще дати більше часу своїм молодим гравцям?Що заїжджі можуть дати нашому футболу -перше місце? dont Чомусь беруть сумніви!..та якщо навіть і буде перше місце або кубок-чиї амбіції здійсняться?А може краще буде коли хоч декілька гравців пройшовши школу ФК попадуть хоча б до другої або першої ліги, не кажучи за прем'єр лігу України-оце справді буде показник для ДЮСШ міста!А так в ДЮСШ навчається наприклад 200 у ФК попаде максимум 10(хоча б гріти лавку)- решті по Вашому треба зав'язати з футболом?-вони ж (який жах!) не попали в ФК!...А мені здається чим більше буде в місті  команд, тим більше шансів молодим і не дуже бердичівським гравцям ГРАТИ... і грати краще ні за Казятин, Коростень і т.і., а за ФК, шкіряник, БЗРВТ, Мебельщік і т.і...головне щоб ці команди дійсно не були "каліфами на час"!...і останнє-здається не так давно фани на дух "не переварювали" Житомир та їх футболістів- зараз вже "любов"?...... Якщо мене знов хтось не зрозумів-я не проти ФК, я за БЕРДИЧІВСЬКИЙ respect футбол  !...А ВИ кажете "проституція"!

honourДата: П`ятниця, 28-06-13, 00:10 | Сообщение # 38
гравець
Цитата (SvenGoran)
та сьорбати пиво.
не хотілося, але.... напевно в деяких випадках краще сьорбати пиво, ніж бути "в стельку" але в фан секторі  або  прийшовши з дитиною на футбол чути фанівське- НА Х .. ..! ніяк патріотично-націоналістична позиція фанів не може бути навіть поряд facepalm з російськими матюками!     ...та ну не можуть всі хто приходить на стадіон бути фанами, і це треба сприймати адекватно!....

SvenGoranДата: П`ятниця, 28-06-13, 12:04 | Сообщение # 39
користувач
Нахріна стільки тексту? Щодо сайту, то прочитай його назву в рядку, там чітко написано фкбердичів, для особливо освічених) Шкода колишній варіант сайту ріпнувся(
Я радий, що ти така душевно добра людина, за всіх піклуєшся. Молись тоді щоб "покращення" не добралось до власника "шкіряків") Бо тутва з вищої ліги команди зникають, що вже говорити про ту яка грає без года неділю?
А на рахунок фан сектору то йди в дупу (патріотичний вислів? егеж?). Ржу від того театру під час інших матчів, всі мовчки сопуть але обов'язково якийсь татусь командує з трибуни biggrin Валєра ти куди біжиш і т.п. рагулі)
Фанати ФКББ, як і сама команда переживали і кращі часи, і ще гірші, але ми як і команда були, є і будемо.

SvenGoranДата: П`ятниця, 28-06-13, 12:09 | Сообщение # 40
користувач
[quote=SvenGoran]тогда лучше пусть 2 десятка ходит на шк1ряник...... чем быть таким ....фэээээээ[/quote]
А ти вважаєш що туди більше двох десятків ходить, якщо відняти знайомих гравців та керівництва, та знайомих їхніх знайомих. Такий собі родинний клуп) З відкриттям стадіону "Прогрес" і ті два десятки зникнуть)

Форум » Форум » Форум » Чемпіонат Житомирщини (ігри, результати, обговорення)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук: